Comic-Con’da Siyah Lateks Büstiyer Kesha: Fotoğraflar – Hollywood Life


Comic-Con'da Siyah Lateks Büstiyer Kesha: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Keşa 23 Temmuz Cumartesi günü San Diego’daki Comic-Con’da görünmesi için tüm durakları ortaya çıkardı. 35 yaşındaki “Tik Tok” şarkıcısı, büyük ilgi gören ağızları açık bırakan kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti. Zeyna: Savaşçı Prenses vibrafon. 90’ların fantezi şovunun başrol oynadığı Lucy Kanunsuz Yıllık etkinlikte kalabalığın favorisi olan Kesha, katılımcılara tam olarak istediklerini verdi!

Comic-Con'da Siyah Lateks Büstiyer Kesha: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kesha, San Diego’daki Comic-Con 2022’de siyah bir büstiyer salladı. (Broadimage/Shutterstock)

Önden metal kopçalı siyah lateks büstiyerini sallayan Grammy adayı, paranormal temalı şovunu tanıtmak için sahnede hayatı için poz verdi. Kesha’yı Büyülemek, yakın zamanda Discovery +’da çıkış yaptı. Kesha, saç stiliyle de çılgına döndü ve kendine özgü sarı buklelerini beline kadar uzanan tekil bir örgüye dönüştürdü. Dumanlı bir gözle ve kırmızı dudakla, siyah pantolon giyerek ve yüksek topuklu ayakkabılarla görünümü tamamladı.

8 Temmuz’da altı saatlik bölümlerle başlayan Kesha’nın yeni şovu, yıldızı ve bir grup arkadaşı (komedyen) takip ediyor. Whitney Cummingspop yıldızı betty kim ve “Sıçrama Kraliçesi” büyük özgürlük) paranormal aktiviteye sahip olduğunu iddia eden çeşitli yerleri araştırırken. Müzisyen, dizinin fragmanında “Sahnede olmadığımda doğaüstüyle olan bağlantımı keşfediyorum ve tüm korkunç yolculuk için arkadaşlarımı da yanımda getiriyorum” dedi. “Açıklayamadığım şeyleri görmek ve kamerada daha önce hiç görülmemiş kanıtları yakalamak istiyorum.”

Comic-Con'da Siyah Lateks Büstiyer Kesha: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kesha, Comic-Con’daki durağı sırasında ‘Xena: Warrior Princess’i kanalize etti. (Everett Koleksiyonu)

Açıklanamayanı keşfetmek pop yıldızı için yeni bir şey değil çünkü 2012’de çalışmalarında kullanıyordu. Albümünün tanıtımını yaparken Savaşçı o zaman, Kesha, ditties’lerinden birinin arkasındaki paranormal ilham hakkında açıldı. “Supernatural adında bir şarkım var” dedi. Ryan Seacrest, başına Güneş. “Bu şarkı bir hayaletle seks yapmakla ilgiliydi. Rural Canyon’daki bu flop evinde yaşıyordum ve orada yaşayan garip bir enerji vardı ve beni geceleri tutup uyandırırdı. Ve bu karanlık, cinsel ruha doğru ilerledi. Beni korkuttu, ama eğlencenin bir parçası da bu.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/kesha-black-latex-bustier-comic-con-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir