Comic-Con 2022’de Prömiyer Yaptıklarında Her Fragmanı İzleyin


Patlamış mısırı kır! Bazı fragmanları izlemenin zamanı geldi.

San Diego Comic-Con iki yıldan beri ilk kez resmi olarak geri döndü ve onunla birlikte gelecek yıl için en çok beklenen filmler ve televizyon şovları için bir dizi yeni fragman geliyor.

Ve bu sefer gerçekten herkes için bir fragman var. İkonik MTV hit serisinin hayranları genç kurt Paramount+’ın yaklaşan filmi için ilk teaser’da dişlerini gösterebilecekler. Genç Kurt: Filmdahil olmak üzere ikonik oyuncu kadrosunun geri dönüşünü içeren Tyler Posey, Tyler Hoechlin, kristal kamış, Hollanda Roden ve dahası.

Süre Zindanlar ve Ejderhalar meraklıları yaklaşan filme ilk bakışlarını aldılar Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onurhangi görür Noel çamı, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Sayfası ve sophia lilis Unutulmaz bir görev için bir araya gelin.

Artı, Vampir Akademisi 15 Eylül’de Peacock’a düşen ilk sezonunun yayınlanmasından önce kutsal okul alanlarının ilk turunu teklif etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339116/watch-every-trailer-as-they-premiere-at-comic-con-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir