Colton Underwood Fransa’da Nişanlısını İkiye Kaldırdı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Colton Underwood Fransa'da Nişanlısını İkiye Kaldırdı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Aşk, havadadır! Colton Underwood nişanlısı Jordan C. Brown ile ateşli romantizmini yaz tatilleri için bir Avrupa kaçamağının tadını çıkardıkları göletin karşısına geçirdi. Eski Üniversite mezunu star, 29 Temmuz Cuma günü çiftin manzaraları, sesleri ve birbirlerini çektiği bir dizi sevimli enstantane yayınladı.

Bir fotoğrafta, Colton kollarını, Colton’un yanağına tatlı bir öpücük konduran politik stratejisti sevgilisine dolamış. Başka bir fotoğrafta, çift yan yana otururken mayolarıyla bir yatta uzanıyor. Yine başka bir çekim, çiftin Fransa’da muhteşem bir fon önünde poz verirken rahatladığını gösteriyor. Çok tatlı!

Aralık 2021’de Colton, aynı yılın Nisan ayında eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra bir Instagram gönderisi aracılığıyla Jordan ile aşkı bulduğunu dünyaya açıkladı. Çift yazdan beri çıkıyordu, ancak Colton’un sosyal medya paylaşımına kadar resmiyet kazanmadı. Ardından Şubat ayında eski futbolcu, çiftin koridorda birlikte yürümeye hazır olduğunu duyurdu!

Colton yaptığı açıklamada, “Doğum günümden sonra Jordan ve ben doğada rahatlamak ve rahatlamak için bir hafta sonu kaçamağı yapmak için Big Sur’a gittik” dedi. İnsanlar. “Hayatımda ve ilişkimde inanılmaz bir dönüm noktasını kutlamak için daha güzel bir yer hayal edemezdim.” Realite yıldızı ekledi, “Son derece mutluyum! 2021 hayatımın en dönüştürücü yılıydı. 2022’ye en iyi arkadaşım, takım arkadaşım ve şimdi nişanlımla başlamak, asla mümkün olacağını düşünmediğim bir şeydi.”

Yaklaşan düğüne gelince, Colton bir Amazon Live oturumu sırasında kendisinin ve Jordan’ın neye yöneldiğini açıkladı. “İlişkimizin ve nişanımızın ve hatta, bilirsiniz, düğünümüzün bu yönü, bunu planlamanın zamanı geldiğinde, umarım, geleneksel olmayan eğlenceli ve tuhaf bir şekilde yapacağız,” diye açıkladı. Sayfa Altı. “Bir kalıba sığdırmaya çalışmak yerine bizim için otantik olacak.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/colton-underwood-straddles-fiance-france-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir