Çok Geç Olmadan Bu 21 Olması Gereken Kışlık Giyim Trendini Satın Alın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Her yıl, Ocak ayı boyunca tatil sonrası durgunluk içinde ağır ağır ilerliyoruz, ordu halinde bitiş çizgisinden Şubat ayına kadar sürünerek geçiyoruz ve ancak o zaman önümüzde hâlâ kış olduğunu anlıyoruz. Takvime ve Pensilvanya ormanlık yaratığına benzer şekilde inanılacaksa, oldukça fazla.

Yani her yıl sezonda bu noktaya geliyoruz ve bir şekilde kendimizi ikna ediyoruz: Eh, aslında o kadar da kalmadı. Zaten dolabımda olanlarla halledebilirim. İçinde delik olan büyük bir kazak. Eskiden daha iyi oturan kot pantolon. Muhtemelen bu noktada üniversiteden kalma botlar.

Sonra geri kalanını, sevimli yeni trendleri sallayan herkesin kanıtlarını gözden geçirerek geçiriyoruz. Bu yüzden önümüzdeki kış büyük trendlere atlayacağımıza söz veriyoruz. Sonra kış gelir ve tekrar erteleriz.

Artık yok millet. Daha fazla yok! Gibi meh önümüzde sezonun en az altı haftası kaldığı için, bahara doğru hızla ilerlerken dolaplarımızı en yeni ve en iyilerle yenilemek için bolca zamanımız kalıyor.

Burada, kaçırmamanız gereken 21 kış trendinden oluşan bir liste hazırladım – evet, Sen – gerçekleşmesi için hala zaman var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364127/winter-apparel-trends:-shop-21-must-haves-from-hudson-jeans-richer-poorer-dress-the-population-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir