CODA’dan Troy Kotsur, 2022 Oscar’larını Kazanarak Tarih Yazdı


“Sağır dünyasını ve işiten dünyayı bir araya getirdiniz” dedi. “Sen bizim köprümüzsün ve adın sonsuza kadar o köprüde olacak.”

İletişimin önemini vurgulayan Kotsur, babasının bir trafik kazası geçirmeden önce belden aşağısı felçli ve artık imza atamaz hale gelmeden önce babasının “ailemizin en iyi imzacısı” olduğunu anlatmaya devam etti. “Baba senden çok şey öğrendim” dedi. “Seni her zaman seveceğim. Sen benim kahramanımsın.”

Kotsur, “Sadece bunun sağırlar topluluğu, CODA topluluğu ve engelliler topluluğuna adandığını söylemek istedim. Bu bizim anımız.”

Ayrıca başrolde Daniel Durant, Emilia Jones ve Amy Forsyth, KODA Berklee Müzik Koleji’nde şarkı söyleme sevgisini sürdürmek isteyen, ancak sağır anne babasını ve erkek kardeşini balıkçılık işleriyle ilgilenmeleri için yalnız bırakmaktan korkan genç bir kızı takip ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1323401/coda-s-troy-kotsur-makes-history-with-best-actor-in-a-supporting-role-win-at-2022-oscars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın