Çocukları Hakkında Daha Fazlasını Burada Öğrenin – Hollywood Life


Çocukları Hakkında Daha Fazlasını Burada Öğrenin - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

  • Kirstie Alley bir aktristi, özellikle televizyon dizisinde ana rolde yer aldı. Şerefe.
  • Kirstie, öldüğü sırada arkasında iki çocuk bıraktı.
  • Daha önce iki kez evlendi.
  • Kirstie, 5 Aralık 2022’de kanserle savaştıktan sonra vefat etti.

Kirstie Sokağı 5 Aralık 2022’de 71 yaşında ölene kadar başarılı ve etkili bir aktris olarak biliniyordu, ancak aynı zamanda iki çocuk annesiydi. bu Şerefe yıldız bir oğul bıraktı, William True Stevenson30 ve bir kızı, Lillie Fiyat Stevenson, 28, öldüğü sırada. Bir günde öldüğünü açıklayanlar onlar. içten tweet Kirstie’nin resmi hakkında twitter sayfa.

William ve Lillie’nin bildirisinde, “Dünyanın dört bir yanındaki tüm dostlarımıza… İnanılmaz, şiddetli ve sevgi dolu annemizin kanserle savaştan sonra vefat ettiğini bildirmekten üzüntü duyuyoruz,” dedi William ve Lillie’nin açıklaması. “En yakın ailesiyle çevriliydi ve büyük bir güçle savaştı, bize onun hiç bitmeyen yaşama sevincinden ve onu bekleyen maceralardan emin olmamızı sağladı. Ekranda ikonik olduğu kadar, daha da harika bir anne ve büyükanneydi.

Kirstie Alley, William Stevenson, Lillie Stevenson
Kirstie, oğlu William ve kızı Lillie ile birlikte. (Sıçrama Haberleri)

Aşağıda William ve Lillie ve Kirstie ile yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinin.

William

William, Kirstie ve eski kocasının en büyük çocuğu. parker stevenson1983’ten 1997’ye kadar evli olduğu. Ekim 1992’deki doğumundan bir hafta sonra eski çift tarafından evlat edinildi. William hayatı hakkında oldukça özel olma eğiliminde olsa da, söylendiğine göre aşkı erken buldu ve lisesiyle evlendi. sevgilim 17 yaşında Kirstie’nin onayıyla. adında bir oğlu oldu. Waylon Gezisi Parker 2016’da ve Kirstie onun hakkında böbürlenmekte gecikmedi. Twitter gönderisi doğumundan kısa bir süre sonra.

William’ın yeni doğan bebeğini tutarken çekilmiş tatlı siyah beyaz bir fotoğrafının yer aldığı gönderinin başlığına, “Oğlunuzun bir oğlu olduğunda…mutluluklar…evet bu benim söz verdiğim gibi gizli mutlu haberim…Waylon Tripp Parker’a hoş geldiniz,” diye yazdı.

Lillie

Kirstie Yolu, Lillie Stevenson
Bir gezi sırasında Kirstie ve Lillie. (Marion Curtis/Starpix/Shutterstock)

Kirstie ve Parker, Lillie’yi 1995’te evlat edindiler. William gibi, hayatı hakkında oldukça özel olma eğiliminde, ancak aşk hayatındaki trajik bir olay, 2014’te nişanlısı, Nick Trela 23 yaşında bir motosiklet kazasında öldü. İronik bir şekilde, aktör Jesse Tyler Fergusonkocası, Justin Mikita, Los Angeles, CA bölgesinde arabasını sürerken yanlışlıkla Nick’e çarpan kişiydi. Los Angeles Şehir Savcısı, Nick’in hız nedeniyle kısmen hatalı olduğuna karar verdi ve bu nedenle Justin, araçta adam öldürmekle suçlanmayacak. TMZ bildirildi. Nick’in ailesi yine de devam etti ve Justin’e dava açtı.

“Bu korkunç bir trajedi. Aileye ve sürece saygı duymak istiyorum, bu nedenle kazanın veya şikayetin ayrıntılarını şu anda tartışmayacağım,” dedi Justin o sırada. Kazadan sonra o sırada 20 yaşında olan Lillie, bildirildiğine göre gerçekten zorladı ve saklandı Kirstie’s Clearwater, FL yerleşkesinde. Görünüşe göre Nick, öldüğü sırada Oregon kırsalındaki Scientology’ye ait Delphian Okulunda çalışmıştı. Lillie, annesi gibi bir Scientologist ve 16 yaşından beri Nick ile romantik bir ilişki içinde olduğu bildirildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kirstie-alley-kids-4952655/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir