Çocukları Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Çocukları Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock

  • Facebook’un milyarder kurucusu Mark Zuckerberg
  • Karısı Priscilla Chan ile 2012’de gizli bir nikahla evlendi.
  • Çift, üç çocuğu damızlıklarına kabul etti

Mark Zuckerberg kendisi ve eşi açıkladı Priscilla Chan Mart 2023’te üçüncü bebeklerini dünyaya getirmiş ve onları büyük bir kız çocuğunun ebeveyni yapmıştı! Mutlu çift, beş kişilik bir aile olmak için inanılmaz derecede iç açıcı bir yolculuk geçirdi ve romantizmlerine üniversite sevgilileri olarak başladı!

Çocukları Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
2018’de Mark Zuckerberg ve Priscilla Chan. (Shutterstock)

Teknoloji devi ve hayırsever, 2003 yılında Harvard Üniversitesi’nde tanıştıktan sonra çıkmaya başladı. New Yorklu 2010 yılında Priscilla, Mark ile ilk kez kardeşliği tarafından düzenlenen bir partide karşılaştığını açıkladı. “O, biraz dışarıda olan bu inek adamdı” dedi.

Çift daha sonra üniversiteyi bitirecek ve California, Palo Alto’da birbirlerine taşınacaktı. 2012’de, Priscilla’nın tıp fakültesinden mezuniyet partisi kılığına giren özel bir düğünde evlenerek arkadaşlarını şaşırttı.

O zamandan beri çift, zamanlarını dev bir teknoloji şirketini yöneterek, hayır kurumlarına bağışta bulunarak ve üç güzel kızına bakarak geçiriyor. Onlarla aşağıda tanışın.

Aurelia

Milyarder ve eşi üçüncü çocuklarının gelişini sosyal medya üzerinden duyurdu. instagram Çiftin yeni doğan kızının ilk fotoğraflarıyla 24 Mart. “Dünyaya hoşgeldin, Aurelia Chan Zuckerberg! Sen çok küçük bir nimetsin, ”diye yazdı Mark altyazısında.

Eylül ayında çift, hamilelik haberlerini de paylaşmak için şirketlerinin Instagram’ını kullandı. Mark, elini Priscilla’nın büyüyen karnına koyduğu fotoğrafın yanına, “Sevgiler,” yazdı. “Max ve August’un gelecek yıl yeni bir kız kardeşi olacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum!”

Ağustos

İkinci kızları August, Ağustos 2017’de ailesinden bir destek mesajıyla geldi. Facebook. “Yalnızca bir kez çocuk olunur, bu yüzden gelecek hakkında çok fazla endişelenerek harcamayın. Bunun için bize sahipsiniz ve dünyanın sizin ve sizin neslinizdeki tüm çocuklar için daha iyi bir yer olduğundan emin olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye yazdılar.

Mark, küçük kızı August ve kız kardeşleri hakkında fışkırmaya bayılır. instagram. vermekten de zevk alır haykırmak Anneler Günü’nde Priscilla’ya. Çok tatlı!

maksimum

Mark, Priscilla’nın çiftin ilk kızını doğurduğunu duyurdu Maksimum (Maks) Kasım 2015’te Facebook gönderisi. “Kızımız Max’i bu dünyaya kabul ettiğimiz için çok mutluyuz. Herkes mutlu ve sağlıklı. Hamileliğimiz boyunca tüm sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Küçük ailemizde çok fazla neşe var” diye yazdı.

İlk kez baba olmak, oldukça ödüllendirici olsa da, Mark için açıkça bir meydan okumaydı. 2017’de bir kolej belediye binasında konuşurken Mark, ebeveynliğin yalnızca işlerini yürütme biçimini değil, aynı zamanda genel olarak hayata bakışını da nasıl değiştirdiğini açıkladı. Etkinlikte “En gurur duyduğum ve beni en çok mutlu eden şey ailem” dedi. CNBC.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/mark-zuckerberg-kids-5057122/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir