Coco Austin ve Kızı Chanel Su Parkıyla Eşleşen Bikiniler Giyiyor – Hollywood Life


hindistan cevizi austin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Eşleştirme! hindistan cevizi austin43 ve kızı Chanel6, gururlu annenin 26 Mayıs’ta paylaştığı yeni fotoğraflarında birbiriyle uyumlu pembe bikinileri salladı. Kızını kocasıyla paylaşan Coco Buz t, Bahamalar’daki Bahamas Bay Su Parkı’nda şık iki parçalı mayolarıyla Chanel ile aynı pozu verdi. Coco’nun pembe saçları, aktris ve dansçının seksi kıvrımlarını sergileyen bikinisiyle uyumluydu. Anne-kız ikilisi de doğaçlama fotoğraf çekimi için güneş gözlüğü taktı.

İlk iki fotoğrafta Coco ve Chanel bikinileriyle havuz başında poz verdi. Daha sonra çift, el ele tutuşmak ve su parkı gezintilerine çıkmak için döndü ve Coco’nun tanga bikinisini ve büyük ganimetini sergilemesine izin verdi. Coco’nun gönderisinde ayrıca eski mayo modelinin güneşlenirken uzanmış boğucu bir özçekimi de yer aldı. Son görüntüde turuncu manikürlü tırnaklarını gösterdi.

Coco, başlığında şöyle yazdı: “İnsanlar eşleşmekten bıkıp usanmayacağımızı soruyor… cevap hayır! İkimiz de Chanel doğduğundan beri yapmayı çok seviyoruz.” Ayrıca kendisinin ve Chanel’in mayolarının SugarDollzCanyon Lake, California’da bulunan bir mayo mağazası.

hindistan cevizi austin
Coco Austin ve kızı Chanel, Miami, Florida’daki plajda. 16 Ocak 2017’de (Fotoğraf: SplashNews)

64 yaşındaki Coco ve Ice-T, kızlarıyla birlikte Bahamalar’daki Atlantis Resort’ta tatil yapıyor. Çift, CoCo ve Ice-T’nin alışverişinin arkasında dururken, 6 yaşındaki çocuğun bebek arabasında oturduğu bir sosyal medya fotoğrafı nedeniyle eleştiriyle karşı karşıya kaldı. “Aman Tanrım!! Gerçekten insanlar mı? Dünya eleştirmeyi sever [literally] yaptığım her şey!” Coco, 24 Mayıs’ta bir tweet attı. Yorumları “saçma” olarak nitelendirdi ve insanların Teksas, Uvalde’deki Robb İlkokulu’nu vuran trajik okula daha fazla odaklanmaları gerektiğine dikkat çekti.

2002 yılından beri Coco ile evli olan Ice-T de eleştirilere yanıt verdi. “Lol… CNN mi? Yok canım?” en Yasa ve Düzen aktör yeniden tweet attıktan sonra yazdı CNN makale. “MF’lerin konuşacak başka şeyleri yok. Fem hepsi. mh. Lal,” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/coco-austin-daughter-chanel-matching-bikinis-photos/

Yorum yapın

SMM Panel