Coach’s Pride Koleksiyonu Yeni Düştü ve Alışveriş Yapanlar Zaten Takıntılı


Bu makale Koç ile ortaktır. Öne çıkan ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşündüğümüz için Coach’dan seçildi. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Herkese Mutlu Onur Ayları! LGBTQIA+ topluluklarını her yerde kutlamak için, Koç onların yepyeni düştü 2022 Gurur Koleksiyonutüm ay boyunca ve sonrasında giymek isteyeceğiniz canlı parçalara sahip.

Koleksiyon kesinlikle muhteşem ve klasik gibi hayranların favorisi stillere sahip Kitt Messenger Çapraz Askılı Çanta, Küçük Bileklikve Antrenör Saha Çantası 40, gökkuşağı İmza tuvaliyle. Parçalar çok iyi, zaten gördük ayakkabı numaraları tükendi. Bu yüzden hoşunuza giden bir şey görürseniz tereddüt etmeyin.

Koleksiyon sadece renkli ve eğlenceli olmakla kalmıyor, aynı zamanda Koç Gurur Koleksiyonu bir bütün olarak “bu ay ve her ay LGBTQIA+ topluluğu içinde eşitlik, çeşitlilik ve özgün kendini ifade etme kutlaması” olarak yapıldı.

Önceki yıllarda olduğu gibi, Koç Vakfı ile ortak oluyor Hetrick-Martin Enstitüsü, Nokta Vakfı ve CenterLink LGBTQ Merkezleri Topluluğu LGBTQIA+ gençleri için destekleyici ortamlar yaratmak. Yani Coach Pride Collection’dan beğendiğiniz bir şey bulursanız, LGBTQIA+ topluluğuna geri dönüş yapan bir markayı destekliyor olacaksınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332931/coach-pride-collection-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel