Coachella’nın En Unutulmaz Sürpriz Konuklarına Geri Dönün


Coachella, inanılmaz yıllık dizilişi ve çiçek taçlarının baskınlığı ile tanınıyor olabilir, ancak bizi gerçekten formasyona sokan sürpriz konuklar.

Rağmen Beyonce 2018’de, diğer ismiyle Beychella olan performansıyla dünyayı sallayan Kraliçe Bey, festival sahnesine ilk (hatta ikinci) kez çıkmadı. 2010 yılında kocaya katıldı Jay z setinde sürpriz konuk olarak sahneye çıktı. Dört yıl sonra, festival müdavimleri Beyoncé kız kardeşinin karşısına çıktığında déjà vu yaşadı solanj‘ set ve süper sevimli ile kalabalığı büyüledi koordineli dans rutini.

Bey, 2018’de ana olay olurken, hem yıldızlar hem de Kaderin Çocuğu, mutlu bir şekilde iyiliğe karşılık verdi. Fakat Limonata Hayranları yıllarca konuşturan tek şey şarkıcının yıllar içindeki görünüşü değil.

Kim ne zaman unutabilir Dr.Dre ve Snoop Dogg vardı Tupac Shakur (1996’da öldü) sahnede onlara katıldı hologram formu 2012’de mi?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326292/get-psyched-for-coachella-with-a-look-back-at-the-festival-s-most-memorable-surprise-guests?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın