Coachella’da Pembe Kırpma Üst ve Pantolonlu Megan Thee Aygırı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Coachella'da Pembe Kırpma Üst ve Pantolonlu Megan Thee Aygırı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Megan Sana Aygırı Coachella’da izini bıraktığından emin. Grammy ödüllü sanatçı, 16 Nisan Cumartesi günü çöl müzik festivalinde heyecan verici bir performans sergiledi. Parıldayan bir Dolce & Gabbana gümüş topluluğuyla sahneye çıktıktan sonra, “Savage” şarkıcısı daha sonra, reçel dolu partilerin tadını çıkarırken sıcak pembe bir ekin üst ve pantolon takımını sallarken görüldü.

Megan Sana Aygırı
Meghan Thee Stallion, Coachella için pembe bir kıyafet giydi. (arka plan)

Megan zar zor orada olan kıyafetiyle iyi vakit geçirmeye hazır görünüyordu. Eşleşen bir kemer, el çantası, ayakkabı ve hatta güneş gözlükleriyle eşleştirirken, minik bluzda fiziğiyle hava attı. Bir araya getirilmiş bir moda tutkunu hakkında konuşun!

Muhteşem şovmen, geceyi Neon Karnavalı’nda dans etmek ve parti yapmak için kalabalığın arasından geçti. Leonardo DiCaprio ve Jared Leto gece eğlencesinin tadını çıkarırken görüntülendi. Ünlü after party sadece davetli ve Coachella’da 11. yılına giriyor. Karnaval oyunları, çarpışan araba gezileri, bir dönme dolap ve ünlü DJ’lerin ritimleriyle dans etmek cazibenin bir parçası.

Coachella, son iki yıldır pandemi nedeniyle sahalardan uzak kaldıktan sonra 2022 için tüm ihtişamıyla geri döndü. Ve Indio, California’daki ünlü müzik festivali – 15 Nisan’dan 24 Nisan’a kadar iki hafta sonu sürdü – diziliş sadece ikonik olduğu için hayranları hayal kırıklığına uğratmamayı başardı!

Megan Sana Aygırı
Megan Thee Stallion, Coachella’da gümüş bir toplulukla sahne aldı. (Amy Harris/Invision/AP/Shutterstock)

Başlıklar dahil Harry Stilleri Cuma için, Billie Eilish Cumartesi ve değiştirme için Kanye Batı o ayrıldıktan sonra oldu Hafta sonu ve İsveç Evi Mafyası Pazar günkü performanslar için. Bu kamyon dolusu yetenek yetmediyse, Meghan da dahil, Doja Cat, 21 Vahşi, Lil Baby, Finneas, Phoebe Bridgers ve daha fazlası, çöl sefaletindeki çoklu aşamaları devraldı. Ve Coachella’nın A listesi statüsüne eklemek için, sürpriz konuklar dahil Justin Bieber ve Shania Twain!

Konukların dahil ettiği gibi, festival müdavimleri de VIP seviyesindedir. Kendall Jenner, Kylie Jenner, Hailey Bieber, Bella Thorne, Jaden Smith ve dahası.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/megan-thee-stallion-pink-crop-top-coachella-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir