Coachella’da Lili Reinhart ile Görülen Oyuncu Hakkında – Hollywood Life


Lili Reinhart ve Spencer Neville


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Lili Reinhart Coachella 2022’de bir aktörle samimi oldu. 25 yaşındaki aktris, el ele tutuşarak fotoğraflandı. Spencer Neville, 31, 16 Nisan’da Neon Karnavalı’ndan ayrılırlarken. Aşağıda görüldüğü gibi, Coachella bağlantılarındaki fotoğrafa göre ikili kesinlikle bir çift gibi görünüyordu. Ancak ne Lili ne de Spencer, ilişkilerinin durumunu kamuoyuna açıklamadı.

Hayranlar Lili’nin onunla çıktığını hatırlayacak Riverdale kostar Cole Sprouse29, Mart 2020’ye kadar üç yıl boyunca aralıksız. Şu anda süper modelle çıkan Cole Ari Fournier, yakın tarihli bir röportajda Lili ile ilişkisinin “olabildiğince gerçek” olduğunu söyledi. Spencer, Lili’nin Cole’dan sonraki ilk halka açık erkek arkadaşı olabilir, bu yüzden onun hakkında bilinmesi gereken beş önemli şeyi aşağıda topladık.

Spencer Neville ve Lili Reinhart
Spencer Neville & Lili Reinhart, 16 Nisan 2022’de Coachella Müzik Festivali’nde (Fotoğraf: Mr. Bueno / BACKGRID)

1. Spencer bir aktördür.

Spencer’ın ilk oyunculuk kredisi bir 2014 bölümüydü. ebeveynlik. Derrick olarak tekrar eden bir rolü vardı. Hayatımızın Günleri 2014’ten 2016’ya kadar ve o zamandan beri Ozark, İyi Bela, American Horror Storyve 9-1-1: Yalnız Yıldız. Spencer’ın bir sonraki projesi yaklaşmakta olan Kore Savaşı filmi Özveri ile Joe Jonas ve Jonathan Majors.

2. Aynı zamanda eski bir vücut geliştiricisi.

Spencer fiziksel olarak çok formda, bu yüzden vücut geliştirme geçmişi olması şaşırtıcı değil. Daha önce Pittsburgh’daki 2010 NPC Teen Nationals’da yarışmıştı. ABD Haftalık. Spencer ayrıca bale derslerine katılmaktadır. belgelenmiş Mart ayında Instagram’da.

Spencer Neville
Spencer Neville 7 Eylül 2019’da Hollywood Yabancı Basın Birliği x The Hollywood Reporter partisinde (Fotoğraf: Andrew H. Walker/Shutterstock)

3. Bir köpeği var.

Spencer, gururlu bir köpek sahibidir! Köpeğine olan sonsuz sevgisini Instagram’da paylaşıyor. Eylül 2020’de Spencer, ikilinin fotoğraflarını yayınladı ve kendisini ve köpeğini aradı. “be frens.”

4. Yürüyüş yapmaktan hoşlanır.

Spencer, yaşadığı Kaliforniya’da ve seyahat ederken başka yerlerde yürüyüşlere çıkıyor. Bazen köpeğini dağlara götürür, bazen de arkadaşlarıyla aktivite yapar. Nisan 2017’de Spencer, Angeles Crest Ulusal Ormanı’nda yürüyüş yaptı. Damızlık Kız‘s Masal yıldız Madeline Bira.

5. Spencer ve Lili Instagram’da birbirini takip ediyor.

Spencer ve Lili şu anda Instagram’da birbirlerini takip ediyor. Ancak Spencer, Lili’nin hiçbirini takip ediyor gibi görünmüyor. Riverdale kostarlar, örneğin Camila Mendes ve KJ Apa. Belli ki Cole’u da takip etmiyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-spencer-neville-4710173/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir