Coachella ve Posta Arabası Stil Rehberi: Bu 14 Mayoyla Serin Kal


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Coachella ve Stagecoach köşede!

Paketleme şortları, elbiseler ve festivale hazır aksesuarların yanı sıra, bazı şeyler getirmek isteyeceksiniz. mayo serinlemenize yardımcı olmak için yanınızda. Polo Fields’e gitmeden önce onları sadece havuz başında giymekle kalmaz, aynı zamanda tecrübeli Coachella katılımcıları, mayoların festivale giymek için iki kat mükemmel uyum olduğunu bilir.

Mümkün olduğu kadar az eşya toplayıp yine de çöl sıcağına hazırlıklı olmak istiyorsanız, Instagram’a yakışan bazı mayoları bir araya getirdik. Frankie Bikinileri, Amazon, Dönmek ve daha fazlası, festival gardırobunuz için size biraz ilham vermek için!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1323222/2022-coachella-stagecoach-packing-guide-14-swimsuits-to-help-you-cool-down-in-style?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın