Coachella ve Posta Arabası Kıyafetlerinizi Tamamlayacak Müzik Festivali Takıları


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Müzik festivalleri, en sevdiğiniz sanatçıların canlı performanslarını izlemek, arkadaşlarınızla harika fotoğraflar çekmek, lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarmak ve en önemlisi ateş kıyafetlerini bir araya getirmek için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, aksesuarlarınızla, özellikle de mücevherlerinizle cesur ve eğlenceli olmanız için mükemmel bir fırsat!

Mükemmel kıyafeti, ayakkabıları ve el çantalarını zaten planladıysanız, dikkat çekici küpeler, kolyeler, yüz mücevherleri, vücut zincirleri ve daha fazlasını eklemeyi unutmayın. Ve sizi alışveriş havasına sokmak için küçük bir festival takısına ihtiyacınız varsa, en dikkat çekici parçalardan bazılarının yer aldığı bu derlemeden başkasına bakmayın.

ister arıyorsun büyük boy halka küpeler, inci vücut zincirleri ya da aradaki herhangi bir şey için, Coachella, Stagecoach ve daha fazlası için mükemmel olan birkaç modaya uygun ve çok yönlü mücevher parçasını bir araya getirdik. Aşağı kaydırın ve seçtiklerimizi satın almaya başlayın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367902/2023-coachella-and-stagecoach-packing-guide:-necklaces-rings-body-chains-and-more-to-complete-your-outfit?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir