Coachella & Stagecoach Paketleme Rehberi: Festival Isıyı Yenmek İçin Zirvede


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Müzik festivali sezonu nihayet kapımızda ve 2023’te Coachella, Stagecoach ve ötesinde modanın odak noktası olmasını bekliyoruz.

Kendinizi bir solist kadar ateşli hissetmenizi sağlayacak bir müzik festivali kıyafeti arıyorsanız, festival paketleme rehberlerimizde ihtiyacınız olan her şey var. Bu derlemede, havuz partilerinden uzun kuyruklarda beklemeye kadar her şey için mükemmel olan en moda ve en rahat üstleri bulacaksınız.

Retro esintili tasarıma sahip metalik kısa üstlerden her festivale uygun rahat tişörtlere ve daha fazlasına kadar bu Coachella ve Stagecoach paketleme kılavuzu, festival alanlarını şık bir şekilde sergilemek için ihtiyacınız olan tüm görünümlere sahiptir. Festival sezonu için en sevilen üstlerimizi satın almak için aşağıdan devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367924/2023-coachella-and-stagecoach-packing-guide:-trendy-festival-tops-to-help-you-beat-the-heat?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir