Coachella 2022 Yıldız Manzaraları: Hollywood’un Festivali Devraldığını Görün


Koçella ya da büstü, bebeğim!

Ünlü sanat ve müzik festivali, 15 Nisan’da resmi olarak başladı ve her yerde hayranları sıcak ve ritimli bir hafta sonu için Kaliforniya çölüne çekti. 2022 şenliklerinin iki yıllık gecikmenin ardından nasıl geldiğini görmek COVID-19 Pandemi nedeniyle, Indio, California’da canlı müziğin geri dönüşünü kutlamak ve en sevdikleri sanatçıları yakalamak için tonlarca ünlünün orada olması şaşırtıcı değildi.

Ne de olsa, bu yılın kadrosu listelerde en üst sıralarda yer alan sanatçılarla dolu. Harry Stilleri, Billie Eilish ve Hafta sonu ile İsveç Evi Mafyası—kim değiştirdi Kanye Batı aniden gösteriden ayrıldıktan sonra – manşet olarak. Yeni basılan Grammy kazananları doja kedisi ve Bebek Keem ayrıca, büyük galibiyetlerinden bu yana ilk Coachella performanslarını görmek için daha fazla kalabalığı çekerek sahneye çıkacaklar.

Ve tabii ki, Empire Polo Kulübü dışındaki tüm o hareketli partileri kim unutabilir? Coachella partisi sahnesi de tüm hızıyla devam ederken, yıldızlar güneşte biraz eğlenmek için tüm gücüyle dışarıdaydı. Ve evet, onlar da bazı moda açıklamaları yapıyorlardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327495/coachella-2022-star-sightings-see-hollywood-take-over-the-music-festival?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın