Coachella 2022: Tüm Yaz Giymek İsteyeceğiniz Festival Trendleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Coachella Weekend 1’in özeti bu. Festivalde harika müzikler, en sevdiğimiz ünlüler ve tabii ki son moda kıyafetler vardı.

Bu yıl Coachella’ya geldiyseniz veya önümüzdeki hafta sonu sahne alacaksanız, bir müzik setinden diğerine sahada dolaşmak, gelecek sezon için kıyafet ilhamı almanın harika bir yoludur. Müzik festivalleri sizin ilgi alanınız olmasa bile, Instagram akışınız büyük olasılıkla ihtiyacınız olan tüm trend ilhamlarıyla dolu.

Bu yıl, birkaç trendin merkezde olduğunu fark ettik. Hailey Bieber ve Kylie Jenner gibi ünlüler, beyaz kısa üstleri mavi kot pantolon ve spor ayakkabılarla eşleştirerek aşırı havalı, klasik bir görünüm elde ederek sade, gündelik bir rotaya gittiler. gibi ünlüler Coachella As Oyuncusu Harry Styles ve Coachella Tarzı Kraliçe Vanessa Hudgens, Öte yandan, görünüşleriyle daha da öne çıktılar. Tarzınız ne olursa olsun, tüm yaz boyunca sallamak isteyeceğiniz festival trendleri için aşağı kaydırın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327703/coachella-2022-the-festival-trends-you-ll-want-to-wear-all-summer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir