Coachella 2022: Harry Styles, Justin Bieber ve Diğerleri Sahnede


Çantalarınızı toplayın, popüler kültür hayranları! Çöle gitme zamanı.

California, Indio’daki Coachella Müzik ve Sanat Festivali, iki yıllık bir aradan sonra, kesintisiz müzik, partiler, moda ve yıldız manzaralarıyla dolu iki hafta sonuyla geri döndü. 2022 etkinliğinin heyecan verici performanslarıyla ilgili ayrıntılara göz atın ve güncellemeler için tüm hafta sonu tekrar kontrol edin:

15 Nisan

Harry Stilleri Coachella 2022’nin ilk gününde manşetlere çıktı, hit şarkılarını seslendirdi, birkaç yeni şarkısı “As It Was” ve “Boyfriends” ve iki sürpriz düet Shania Twain.

O gün sahne alan diğer yıldızlar: Daniel Sezar-sürpriz olmayan bir konuğu kim çıkardı Justin Bieber “Şeftali” işbirliğini gerçekleştirmek için ve anittakendi habersiz sanatçılarıyla performans sergileyen—Snoop Dogg “Onda Diferente”yi icra etmek için ona katıldı. Testere “Faking Love”ın bir yorumu için işbirliği yaptı. Tinaşe sırasında sahne alan sürpriz bir sanatçıydı. Tokimonsta“I’m Every Woman” performansını sergilemeye hazırlanıyor.

16 Nisan’da: Assolist Billie Eilish. 17 Nisan’da, Hafta sonu ve İsveç Evi Mafyasısıra.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327354/coachella-2022-harry-styles-justin-bieber-and-others-take-the-stages-for-electrifying-performances?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın