Coachella 2022: En İyi Ünlü Moda Kıyafetlerini Görün


Festival modası ön plana çıkmaya hazır.

Kaliforniya, Indio’daki 2022 Coachella Müzik Festivali’nin birinci hafta sonu resmi olarak tamamlandı. Binlerce festival müdavimi üç günlük parti ve danstan sonra uyumak için yalvarıp bacaklarını dinlendirirken, diğerleri çok önemli bir şeyi bilmek istiyor: Yıldızlar ne giyiyordu?

15 Nisan’dan 17 Nisan’a kadar, E! Haberler, Hollywood’un en büyük ünlülerinin tepeden tırnağa ne giydiğini görmek için festival alanlarını, sosyal medyayı ve en ateşli partileri taradı. Diyelim ki hayal kırıklığına uğratmadılar.

“Bu bir müzik ve sanat festivali. Kelimenin tam anlamıyla Cadılar Bayramı gibi” Vanderpump Kuralları yıldız Scheana Shay E söyledi! Meta’nın havuz partisi tarafından sunulan Rolling Stone Live’dan haberler. “İstediğini giyebilirsin ve kimse seni yargılamaz.”

Bu, yıldızların her şeyi derinlemesine düşünmediği anlamına gelmez. gibi gaziler için Ava Phillippehafta sonu için kıyafetlerini seçmeye geldiğinde bir düşünce süreci var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327390/coachella-2022-see-the-best-celebrity-fashion-outfits?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir