CNCO, Birlikte Yaklaşık 7 Yıl Sonra Grup Ayrılığını Açıkladı


Her güzel şeyin bir sonu olmalı.

Porto Riko’daki 2022 Premios Juventud sırasında, CNCO solo müzik de dahil olmak üzere diğer projelere odaklanmak için grup olarak ayrıldıklarını doğruladı.

“Her zaman ayrılırsak bunun doğal olması gerektiğini düşündük ve böyle oldu” Zabdiel de Jesus söylenmiş İlan panosu 21 Temmuz gösterisinden sonra. “Birlikte çok şey yaşadık ve bu sektörde birlikte büyüdük ve kariyerimizi genişletmek için yeni şeyler denemeye hazırız.”

Erick Brian Kolon Gergin hissediyoruz ama aynı zamanda heyecanlı hissediyoruz” dedi.

Gruba göre, ayrılma kararı dostane bir karardı. Ve Christopher Velez hayranlarına, ayrılıyor olmalarının hala bağlantıda kalmayacakları anlamına gelmeyeceğine dair güvence verdi.

Christopher, “Bu bizi incitiyor, çünkü bu, bizi solo kariyerlerimize götürecek hayatlarımızda büyük bir adım ama aynı zamanda heyecan verici çünkü kendi sesimizi ve bireyselliğimizi denemeye ve denemeye istekliyiz.” Dedi. “Ayrılıyor olmamız, birbirimizi görmeyi bırakacağımız anlamına gelmiyor, sadece yeni, zorlu şeyler deniyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339132/cnco-announces-group-breakup-after-nearly-7-years-together?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir