CMT Müzik Ödülleri 2022: Yıldırım Fırtınasının Ortasında Kırmızı Halı Tahliye Edildi


2022 CMT Müzik Ödülleri’nde elektrik olan tek şey enerji değildi.

11 Nisan’daki törende kırmızı halı, etkinliğin düzenlendiği Tennessee’deki Nashville Belediye Oditoryumu’nu döven fırtına nedeniyle geçici olarak durduruldu. Konukların ve mürettebatın yıldırım nedeniyle halıdan kısa bir süreliğine tahliye edilmesi istendiğinde ünlülerin gelişi daha yeni başlıyordu.

Ödüller’ resmi canlı yayın halının yerel haber kaynağından beslenmesinin yanı sıra durduruldu Tennessean.

“Nashville’de kırmızı halı yıldırım nedeniyle erteleniyor” Tennessean rapor edildi YouTube akışının sohbetinde, “Herkesin yerine dönmesini bekliyoruz!”

İşler tekrar yoluna girdiğinde ve yıldızlar gibi Carrie Underwood, Maren Morris, LeAnn Rimes ve Jessie James Decker kırmızı halıda yol aldılar.

Hava durumu gecikmesi, CMT Müzik Ödülleri’nin bu yıl yaşadığı ilk hıçkırık değildi. Olaydan saatler önce, Kelsea Ballarını törene bizzat katılamayacağını, onun yerine evsahipliği görevlerini yerine getireceğini ve bunu paylaşacağını duyurdu. Anthony Mackie ve Kane Brownneredeyse bu hafta COVID-19 için pozitif test ettikten sonra.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326902/cmt-music-awards-2022-red-carpet-evacuated-amid-lightning-storm?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın