Clint Eastwood’un Kız Arkadaşı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Clint Eastwood'un Kız Arkadaşı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Resim Kredisi: SplashNews

  • Clint Eastwood, “Dirty Harry” ve “The Good, the Bad and the Ugly” gibi filmlerde cesur bir aktör olarak adını duyurdu.
  • San Francisco yerlisi ‘Unforgiven’ ve ‘Million Dollar Baby’ için iki En İyi Yönetmen Oscar’ına sahip.
  • İki kez evlendi, sekiz çocuğu birkaç kadınla paylaşıyor ve 2014’ten beri aynı kadınla çıkıyor.

Clint Eastwood Mayıs 2023’te Hollywood efsanesinin güneş etrafında 93 tur atmasını kutlarken büyük bir dönüm noktasına ulaştı. instagram. Doğum günü partisi, Clint’in yeni bir film yönetmek için anlaşma imzaladığı sıralarda geldi. 2 numaralı jüri üyesioynadığı Toni Collette Ve Nicholas Houltbuna göre Hollywood Muhabiri. Clint’in son filmi 2021’di Maço ağla, bunu yönetmen koltuğuna 46. gidişi yapıyor. Önceki çabaları ona 1992’ler için iki En İyi Yönetmen Oscar’ı kazandırdı. affedilmemiş ve 2004’ler Milyon dolarlık Bebek.

Clint Eastwood'un Kız Arkadaşı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Christina ve Clint 2016’daki ‘Sully’ galasında. (SplashNews)

Clint’in beyaz perde kariyeri en hafif tabirle ilham verici olsa da, özel hayatı da bir o kadar etkileyici. San Francisco yerlisi iki kez evlendi, sekiz çocuğu birkaç kadınla paylaşıyor ve bir ilişkisi var. Christina Sandera 2014’ten beri. CBS Haberleri 2004’te, “Orada yer alan başka insanlar var ve bunlar savunmasız insanlar. Ben kendimi koruyabilirim ama onlar yapamaz.” Bunu akılda tutarak, aşağıda Christina hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Christina, Clint ile Nerede Tanıştı?

Clint, Christina ile Carmel-by-the-Sea, California’daki Mission Ranch Hotel’deki mülkünde buluştuğunda kırık kalbinin parçalarını topladı, aynı yıl Dina Ruiz’den boşanması 2014’te tamamlandı. İnsanlar. Oyuncu mülkü 1986’da satın aldı ve oteli lüks bir tesise dönüştürmek için milyonlar harcadı. Christina’nın orada hostes olarak çalıştığı bildirildi.

İlk Kırmızı Halılarını Oscar’da Yaptılar

2015’te Oscar’larda kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar ve o zamandan beri Clint’in filminin gösterimi de dahil olmak üzere daha birçok filmde birlikte görüldüler. Sully 2016’da Amerika Yönetmenler Birliği’nde ve bir yıl sonra Cannes Film Festivali’nde birlikte görüntülendiler.

Christina, Clint’in Çocuklarından Birkaçıyla Tanıştı

Clint Eastwood'un Kız Arkadaşı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
2020’de Christina Sandera. (SplashNews)

Clint’in büyük bir düşüncesi var ve Christina, aktörle geçirdiği süre boyunca onlardan birkaçıyla takılma zevkini yaşadı. 2018’de sarışın güzel, filminin galasında kırmızı halıda yakalandı. Katır ve üç çocuğu, torunu ve ilk karısı da dahil olmak üzere ailesi katıldı. Maggie Johnson, başına İnsanlar.

Sosyal Medyada Gönderi Yapıyor Görünmüyor

Ancak Clint ile olan ilişkisi dışında Christina hakkında pek bir şey bilinmiyor. Şu anda Instagram ve Twitter dahil herhangi bir sosyal medya hesabına sahip görünmüyor.

Çift, Aralarındaki Yaş Farkı Hakkında Hiç Konuşmadı

Clint, Christina ile olan ilişkisi hakkında henüz kamuoyuna açıklama yapmadı ve bunun tersi de geçerli. Bu, 30 olduğu bildirilen büyük yaş farkları hakkında henüz yorum yapmadıkları anlamına geliyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-christina-sandera-5112275/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir