Clinique’in TikTok-Ünlü Siyah Bal Ruj’u Artık Dudak Parlatıcısı


Henüz alışveriş yapmaktan emin değilseniz, alışveriş yapanların bu övgü dolu incelemelerine göz atın.

Black Honey Pop İncelemelerinde Clinique Pop Peluş Kremalı Dudak Parlatıcısı

Bir Sephora müşterisi gözden geçirildi“Bu dudak parlatıcısını indirimde satın aldım ve onunla çok mutluyum! Orijinal siyah balım vardı ve parlak versiyona yükseltmek istedim. Biraz şeffaf ve kesinlikle doğal dudak renginizi güzelleştirir. %300 tavsiye ederim!!!!”

Bir Sephora müşterisi, “Düşünmeyin, sadece satın alın,” diye ısrar etti, “Clinique’i neredeyse siyah balda ruj satın almak için ileri geri gidiyordum çünkü rengi sevdim ama parlatıcıları tercih ettim. Bunu hemen aldım. Bir dudak parlatıcısı formülündeki gölgeyi gördüğümde… Süper pigmentli ve güzel bir parlaklık veriyor. Ayrıca nemlendirici ve dudaklarda harika bir his.”

Bir başkası, “Aşk aşk bu dudak parlatıcısını seviyorum. Bu benim yeni favorim. Black Honey Pop rengi herkese çok yakışıyor! Parlatıcının biraz yapışkan olduğunu söyleyebilirim, ki bunu tercih ederim. Kalıcı ve hoş bir his bırakıyor. dudaklarımı çatlamaktan koruyor.”

Dudak parlatıcısının bir hayranı, “Siyah bal rujunu çok seviyorum, bu yüzden onu gördüğümde üzerine atlamak zorunda kaldım. Güzel renk ve dudaklarda biraz kalıcı çünkü biraz yapışkanlık var… Ama siyah bal için renk çarpıcı!”

Bir Clinique müşterisi söz konusu“Siyah balı yıllardır sevdiğimi söylememe izin verin! Harika bir gölge ve bu parlak yol beklentilerimi aştı. Süper nemli görünüyor, akmıyor veya kırışıklara ve ince çizgilere ve yapışkan olmayan formüle sahip. “dudak yağı” veya lekeli sulu dudaklar. Kazanan!”

Başka bir kişi, “Bunu Black Honey’den aldım. Clinique bu rengi eklediğiniz için teşekkür ederim! Parlaklık süper nemlendirici ve yapışkan değil. Üzerinde saatlerce kaldım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343165/clinique-black-honey-lip-gloss?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir