Clinique Flash Deal: 1 Fiyatına 2 Makyaj Temizleyici Alın


Alışveriş yapmadan önce ek bilgilere ihtiyacınız varsa, bu övgülere göz atın yorumlar Clinique alışverişçilerinden.

Clinique Makyaj Temizleyici İncelemeleri

Bir müşteri, “Bu ürünü bu yıl yeni buldum ve uzun bir günün ardından makyajımı temizleme konusunda gerçekten harika oldu. Bir pamuklu ped üzerinde kullanıyorum ve su geçirmez maskarayı ve eyeliner’ı sadece birkaç kaydırmayla kaldırıyor” yorumunu yaptı.

Bir başkası fışkırdı, “Bu, göz çevresindeki makyajı veya SPF’yi çıkarmak için en iyi ürün. Bu amaçla kullandığım TEK ürün. Onsuz yapamam! Herkese tavsiye ederim.”

Birisi, “Güvendiğim tek makyaj temizleyici bu! Göz kapakları ve dudaklar için güvenli! Diğer yüksek kaliteli ürünlerden sık sık numune aldığım için zaman zaman diğer ürünleri denerdim ama her zaman bunun için ulaşırdım. Kolayca En inatçı makyajı bile tek bir yumuşak silme ile çıkarır.”

Bir Clinique müşterisi, “Bunun göz kalemi, maskara ve kaş makyajımı ne kadar kolay ve nazikçe çıkardığını ve bu bölgeleri süper yumuşak bıraktığını seviyorum” dedi.

Bir başkası, “Bu, piyasadaki en sevdiğim göz makyajı temizleyicisidir. Hassas gözlere karşı nazik olurken hızlı bir makyaj çıkarmak için etkilidir. Birkaç göz makyajı temizleyicisi naziktir, ancak yanlışlıkla içeri girerse yine de gözlerinizi yakar, DEĞİL BU BİR! Zaman zaman, tam yüz makyajını (fondöten) ve/veya yüz güneş kremini çıkarmak için bu göz makyajı temizleyiciyi kullanmayı seviyorum.”

Bir müşteri, “Bu makyaj temizleyici naziktir ve suya dayanıklı maskarayı etkili bir şekilde çıkarır! Suya dayanıklı maskaranın kıvrımları benim için daha iyi tuttuğunu öğrendim, ancak çıkarmanın normal maskaraya göre kesinlikle daha zor ve makyaj mendiliyle çıkarmaya çalışmak kesinlikle daha zor.” Daha sonra göz kapaklarımı tahriş etti. Bu makyaj temizleyicinin bir kısmını bir pamuğa koyup göz kapağımda 15 saniye kadar bırakmayı seviyorum ve maskarayı çıkarmayı çok daha kolay hale getiriyor!”

Daha fazla harika fırsat arıyorsanız, bu 99$’lık kot pantolonu şu adresten alabilirsiniz: Kloe Kardashian’ın Good American markasını sadece 38 dolara satın alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347048/clinique-flash-deal-get-2-makeup-removers-for-the-price-of-1?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir