Clayton Echard ve Susie Evans, Bekarlığa Veda Prömiyerine Tepki Verdi


Clayton Echard ve Susie Evans geçmişin geçmiş olmasını ister.

Clayton’ın dağınıklığından bu yana yaklaşık altı ay geçti. Üniversite mezunu final ve çift bir normallik duygusu hissetmeye başlamıştı. Ardından, ABC tanıtım yapmaya başladı bekarlığa veda. Susie, “Bu çılgınca, yeni sezon hızlanırken çok fazla yoğun mesaj alıyorum” dedi. Kaitlyn Bristowe üzerinde Asma Kapalı 12 Temmuz podcast. “Bence insanlar neyin peşinde olduğumuzu görmeye geliyorlar ve şimdiki gibi hissediyorum, şovun ilk yayınlandığı zamandan bile daha fazla ısınıyorum.”

Sonuçta, Susie gitti Bekâr Clayton’ın Fantasy Süit’te ikisiyle de kaldığını öğrendiğinde Gabby Windey ve Rachel Recchia. İkiliyle işlerin yürümesi için kalmaya çalıştı ama sonunda gerçek duygularını fark ettikten sonra Susie’nin peşine düştü.

Şimdi, Rachel ve Gabby birlikte Bekarlığa veda etmeye ve aşkı bulmaya hazırlar, ancak görünüşe göre yeni yarışmacılar bekarlığa veda Bir yarışmacının “Clayton berbat” şarkısını söylemesi için bir erkek korosu getirmesiyle, affetmeye istekli değiller.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337623/why-clayton-echard-and-susie-evans-are-disappointed-by-the-bachelorette-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir