Claudia Schiffer Sahilde Deniz Kabuğu İle Poz Verirken Seksi Bikinili – Hollywood Life


Claudia Schiffer bikinisi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Neville Marriner/Daily Mail/Shutterstock

Claudia Schiffer Hayranlarını bir kez daha cızırtılı bir Instagram fotoğrafına boğdu. 51 yaşındaki Alman süper model 21 Haziran’da sosyal medyaya düştü ve için için yanan bir fotoğraf paylaştı. zengin zengin aktris, kusursuz absini gösteren seksi çiçekli bir bikini giydi. Sarışın bomba, gönderiye “Ofis dışında” yazdı.

Sosyal medyasını göz alıcı görüntülerle doldurmasıyla tanınan çarpıcı A-lister, sahil boyunca yüzerken birkaç fotoğraf paylaştı. Claudia, bir görüntüde bir deniz kabuğu deniz kabuğu ile şakacı bir şekilde poz verdi ve diğerinde, pitoresk bir mavi okyanus suları manzarasıyla çevriliyken sonsuz gövdelerini sergiledi.

Claudia kumda rahatlarken kendine özgü sarı buklelerini şık, alçak bir atkuyruğu şeklinde geri taktı. Delici mavi gözlerini bir çift koyu, büyük film yıldızı gölgesinin arkasına gizledi. Uzun bacaklı model, kumsal takımının etrafına gevşekçe bir Malaya peştemâli bağladı ve gevşek görünümünü zarif bir altın kolye kolye ile parlattı.

Claudia Schiffer bikinisi
Claudia Schiffer çiçekli bikinisiyle kusursuz vücudunu sergiledi (Neville Marriner/Daily Mail/Shutterstock)

Hayranlar, podyum kraliçesi için fışkırmak için Claudia’nın yorumlar bölümünü doldurdu. “Sen gezegendeki en güzel kadınsın Claudia ve sonsuza dek benim idolüm. Bu plaj çok davetkar görünüyor ve bu deniz kabuklarını SEVİYORUM” diye yanıtladı bir takipçi. “Seni tarif edecek kelime yok….harika!!” başka biri yorum yaptı. “Mutlak mükemmellik! Sadece muhteşem,” diye yazdı bir hayran.

Claudia içeriğin kraliçesidir ve takipçilerinin daha fazlası için geri gelmesini her zaman bilir. Birkaç gün önce 12 Haziran’da Instagram’a gitti ve şık tek parça tulum içinde mutlu bir şekilde poz verirken uzun bacaklarını gösterdi. Romper’ı bir çift yılan derisi stiletto ve koyu havacı tonlarıyla eşleştirdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/claudia-schiffer-bikini-seashell-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel