Claudia Conway Playboy’a Neden Katıldığını Açıklıyor – Hollywood Life


claudia conway


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fotoğraf Resim Basın / Sıçrama Haberleri

Claudia Conway neden katılmaya karar verdiği hakkında açıldı çapkın bir Twitter dizisinde. 18 yaşındaki derginin “Centerfold” platformuna katıldıktan kısa bir süre sonra amerikan idolü şap, 23 Mayıs 2023’te bir ileti dizisinde “özerklik ve özgürlük” için katıldığını açıkladı. Annesi önde gelen bir Cumhuriyetçi olan Claudia Kellyanne Conway, gerekçesini kendi anlatısını kontrol etmeye çalışmak olarak açıkladı.

Claudia, bir genç olarak medyanın ondan yararlandığını hissettiğini ve bunun senaryoyu tersine çevirmek için bir fırsat olduğunu açıkladı. “15-16 yaşımdayken medya tarafından sömürüldüm, avlandım ve kendimi olmadığım biri gibi göstermeye zorlandım” diye yazdı. “Vücudum benden alındı”

Devam etti ve gerçek benliği olmaktan ve kendini kendi tarzında tasvir etmekten mutlu olduğunu söyledi. “Şimdi, genç bir yetişkin olarak kadınlığımı ve kadınlığımı gerçekten bana ait bir şekilde geri kazanmayı hedefliyorum. Kendimi oraya KENDİME ait ve başka hiç kimsenin olmayan bir şekilde koyuyorum. Vücudumun ve sesimin tam kontrolüne sahibim” diye yazdı. “Geçmişte de söylediğim gibi kendi hikayeni yazmaya ve bir zamanlar haksız yere senden alınanı geri almaya inanıyorum.”

Claudia Conway Playboy'a Neden Katıldığını Açıklıyor - Hollywood Life
Claudia, 2019’daki ‘American Idol’ seçmelerinde annesi Kellyanne ile poz veriyor. (Photo Image Press/Splash News)

Model, gençken hissettiği gibi hissedebilecek bazı insanlara destek gösterisi ile sona erdi. “Özerklik ve özgürlük herkesin sahip olması gereken iki şeydir. Birinin güvenlik açıklarınızdan çıkar sağlamasına izin vermeyin, onları geri kazanın. hepinize ışık ve sevgi gönderiyorum, ”diye tweet attı.

çapkın duyurdu Claudia katıldı 23 Mayıs 2023 tarihli bir gönderide Centerfold platformu. Özel içerik için hesabını takip etmek ücretsizdir. Bir açıklamada Claudia’ya benzer duyguları dile getirdiler. New York Postası. “Claudia Conway, yaratıcı platformumuzda özgürlük, özerklik ve büyük finansal başarı bulan birçok kadından biri” dediler. “Onu memnuniyetle karşılıyoruz ve seçimlerini destekliyoruz.”

Claudia eski Başkan döneminde görev yapan eski Başkan Kellyanne Conway’in eski Özel Danışmanının en büyük kızıdır. Donald Trump Beyaz Saray’da ve avukat George Conway. Eski çiftin üç çocuğu daha var: George IV, Vanessa, Ve Charlotte. Kellyanne ve George, Mart ayında 22 yıl sonra boşandıklarını açıkladılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/claudia-conway-why-joined-playboy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir