Claudia Conway kimdir? Kellyanne’nin Kızı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


claudia conway


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Fotoğraf Görüntüsü Basın/Sıçrama Haberleri / SplashNews

  • Claudia Conway, özellikle 2017’den 2020’ye kadar Donald Trump’ın eski Kıdemli Danışmanı olan Kellyanne Conway’in kızıdır.
  • Claudia, geçmişteki görünüşüyle ​​manşetlere çıkmakla kalmamıştı. amerikan idolüama aynı zamanda 2021’de bazı çıplak fotoğraflarının sızdırılması nedeniyle.
  • Claudia en son 23 Mayıs 2023 itibarıyla Playboy Bunny oldu.

Kellyanne Conway18 yaşındaki kızı, Claudia Conwaykomik, anti-karşıtlarından büyük ilgi topladıktan sonra 2020’de sosyal medyada bir sansasyon haline geldi.Donald Trump TikTok’ta videolar. Daha sonra, televizyonda göründüğünde bir kez daha popüler oldu. amerikan idolü Şubat 2021’de. O sırada bir ön izleme, Claudia’nın jüri üyelerinin önünde seçme odasına girdiğini gösteriyordu. Katy Perry, Luke BryanVe Lionel Richie, çeneleri pratik olarak yerde. Katy kendini tanıttıktan sonra ön izlemede hayranların kendilerini “desteklemeleri” gerektiğini, “bir olay örgüsünün gelmekte olduğunu” açıkladı.

En son 18 yaşındaki oyuncu, 23 Mayıs 2023’te Playboy Bunny modeli olarak manşetlere çıktı. Mağazanın resmi Instagram hesabı yeniden bir gönderi paylaştı. seksi fotoğraf Haberi duyurmak için Şubat 2023’teki sarışın güzelliği. ” En yeni Tavşanınızla tanışın: @claudiamconway Özel içeriğine yalnızca @PlayboyCenterfold’da bakın,” gönderisinin başlığı okundu. Claudia’nın orijinal gönderisi aynı fotoğraf üç ay önce “i <3 dijital fotoğraf makinem” başlığıyla paylaşılmıştı. Genç sosyal medya yıldızı hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Claudia Artık Bir Playboy Tavşanı

Claudia artık 18 yaşına geldiğine göre model olmaya karar verdi. çapkın. 7 Mayıs 2023’te, parlak turuncu bir bikiniyle açıklayıcı bir fotoğrafını paylaştı ve şimdi bu fotoğraf şu anda öne çıkıyor. Playboy’lar Instagram. “bebek uyan claudia yayınladı,” diye altyazı yazdı postalamak o zaman. O aldı twitter 23 Mayıs’ta, yalnızca yetişkinlere özel mağazada paylaşım yapma konusundaki son kararı konusundaki sessizliğini bozmak için.

“Yapacağım tek yorum: 15-16 yaşımdayken medya tarafından sömürüldüm, avlandım ve kendimi olmadığım biri gibi göstermeye zorlandım. bedenim benden alındı. şimdi genç bir yetişkin olarak kadınlığımı ve kadınlığımı gerçekten bana ait bir şekilde geri kazanmayı hedefliyorum. Kendimi oraya KENDİME ait ve başka kimsenin olmayan bir şekilde koyuyorum. Vücudumun ve sesimin tam kontrolüne sahibim. Geçmişte söylediğim gibi kendi hikayeni yazmaya ve bir zamanlar haksız yere senden alınanı geri almaya inanıyorum” dedi. yazdı. “Özerklik ve özgürlük herkesin sahip olması gereken iki şeydir. birinin sizin zayıf noktalarınızı kullanmasına izin vermeyin, onları geri kazanın. Bu salı günü hepinize ışık ve sevgi gönderiyorum.”

Claudia American Idol’ün 19. Sezonunda Yer Aldı

Amerikalı idol hakkında Claudia Conway
Claudia Conway, babası George Conway ile American Idol’da [ABC].

Claudia çıkışını yapacak amerikan idolü uzun süredir devam eden dizinin 19. sezonu için ilk tur seçmeleri sırasında! Gösteri için aşağıda görebileceğiniz bir önizleme klibinde, Claudia’nın ebeveynleri hem yüz yüze hem de sanal duvarda boy gösteriyor. Bir noktada Katy, görünüşe göre Claudia’ya “bir American Idol istiyoruz” diyerek hitap ediyor. Ancak tüm bunlara rağmen, Claudia bu yeni yolculuğa çıkmaya hazır görünüyor ve umarım altın bir bilet alır!

Önizlemede kameraya “Çok gerginim ama çok heyecanlıyım” diyor. Görüntüler düştüğünden beri Claudia, TikTok hesabını aldı ve şov için yaptığı seçmelerle dalga geçti. “Şaka olarak paylaştığım bir videoyu şarkı söylerken gördüler ve ‘Seçmelere katılmak ister misin?’ dediler. ve ben….oh s*** gibiyim. Evet. Kim yapmaz ki? Herkes bunun bir tanıtım gösterisi olduğunu ya da benim olmaya çalıştığımı düşünüyor… her neyse… ama müzik bir tutku, ”diye paylaştı 8 Şubat’ta.

Claudia’nın Kellyanne ile İlişkisi

Claudia Conway ve Kellyanne
Claudia Conway ve annesi Kellyanne Conway, 2019’da. (Photo Image Press/Splash News / SplashNews)

“Sanırım herkesin bunu bilmesini istiyorum. Claudia, “Annem tanıdığım en güçlü insan ve o %100 feminist,” dedi. İçeriden röportaj. Annesi gibi bir Trump destekçisi olması gerektiğini düşünen insanlarla mücadele ettiğini söyledi. Kellyanne, Trump hakkındaki viral TikToks’unu kaldırmasını istedi, ancak Claudia reddetti.

Ailede annesiyle çatışan tek liberal o değil. Claudia’nın babası, George Conway, kendisini alenen eleştiren sadık bir Trump rakibi. Hatta Trump karşıtı muhafazakar PAC’ı bile başlattı. Lincoln Projesi. Bu nedenle, Kellyanne’nin kızının farklı siyasi görüşleri ifade etmesinden rahatsız olması gerçekten şaşırtıcı değil.

Claudia, annesi eski başkanın bir dönem danışmanı ve en ateşli savunucularından biri olmasına rağmen muhafazakar değil. Annesinin işi için New Jersey’den Washington DC’ye taşındığında henüz 12 yaşındaydı. Claudia, “Elbette hâlâ bir çocuğum,” dedi. İçeriden. “Kendimi eğitmek için zaman ayırdım ve dallanıp diğer taraflara, diğer önyargılara ve diğer şeylere maruz kalmaya zaman ayırdım.”

Genç, kendisinin ve annesinin siyaset hakkında tartıştığını itiraf etti. “Yalan söylemeyeceğim. Annem benim en iyi arkadaşım ama her zaman siyaset yüzünden kavga ediyoruz ve her zaman tüm ailem tarafından kapatılıyorum” dedi.

Claudia Conway kimdir? Kellyanne'nin Kızı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Claudia Conway American Idol’ün 19. sezonunda [ABC].

Claudia Siyasi Bir Aktivisttir

@claudiamconway

En viral videosu (silindiğinden beri) Claudia’nın bir takipçisine annesinden farklı bakış açılarına sahip olabileceğini söylemesini içeriyordu. Klipte, “İster inanın ister inanmayın, ebeveynleriniz tarafından hiç etkilenmeden kendi fikirlerinize sahip olabilirsiniz” diyor. Trump destekçilerinden, gönderilerine “Trump 2020” gibi şeyler yazmayı bırakmalarını istedi. Insider’a TikTok platformunu “insanları bilgilendirmek ve sevgiyi yaymak” için kullanmak istediğini söyledi.

“Cehaletin eğitimsizlikten ve bilgisizlikten kaynaklandığına inanıyorum ve bilginin güç olduğuna inanıyorum” dedi. “Bana karşıt görüşlere sahip olsanız bile, bilgi sahibi olduğunuz ve her iki tarafı da görebildiğiniz sürece gerçekten önemli olan tek şey bu.”

Claudia Bir Akıl Sağlığı Savunucusudur

Claudia, Mayıs ayında Akıl Sağlığı Farkındalık ayı için Instagram’da tutkulu bir yazı kaleme aldı ve “akıl sağlığı sorunları yaşadığını” açıkladı. Ve takipçilerinin yalnız olmadıklarını bilmelerini ve anlamayan insanlar için damgalamayı kırmalarını istedi. “Ben normalim. SEN normalsin İYİ OLMAMANIN TAMAM olduğunu söylemek için buradayım. Milyonlarca insan seninle aynı şeyi yaşıyor. 4 kişiden 1’i yaşamları boyunca en az bir ruhsal bozukluk yaşayacak. (Dünya Sağlık Örgütü) bir başkasının neler yaşadığını asla gerçekten bilemezsiniz. Nazik ol.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-claudia-conway-kellyanne-daughter-4122800/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir