Claire Holt, Cannes Kırmızı Halısı’nda 3 Numaralı Bebekle Hamileliğini Tanıttı


Cannes, bu sevimli hamilelik duyurusuna inanıyor musun?

Claire Holt ve koca Andrew Joblon üçüncü çocuklarını bekliyorlar. Aktris haberi, 20 Mayıs’ta 2023 Cannes Film Festivali’nde ilk kez bebeğinin karnını göstererek duyurdu.

CW dizisinde Rebekah Mikaelson rolüyle tanınan oyuncu Vampir Günlükleri ve yan ürünler Orijinalleri Ve Mirasfilmin galasında kırmızı halıda yürüdü Çiçek Ayının Katilleri açık gri, yüksek-düşük Lanvin boyundan bağlamalı bir elbise ve gümüş rengi Alexandre Birman “Nina Zircone” stiletto sandaletler giyiyor.

34 yaşındaki oyuncu daha sonra kıyafetiyle modellik yaparken çekilmiş fotoğraflarını yayınladı. instagram“ben ve 3 numara” yazıyor.

Claire, yorumlar bölümünde bir sürü tebrik mesajı aldı. Vampir Günlükleri mezunlar Nina Dobrev Ve candice kralbirlikte Mandy Moore2017 korku filmindeki rol arkadaşı 47 Metre Aşağıgeçen Ekim ayında ikinci bebeği olan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375086/claire-holt-reveals-pregnancy-with-baby-no.-3-on-cannes-red-carpet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir