Claire Danes Malibu Sahilinde String Bikiniyle Öldürdü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Claire Danimarkalılar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew Walker/Shutterstock

vatan aktris Claire Danimarkalılar 4 Ağustos’ta Kaliforniya, Malibu’da güneşlenirken görüntülendi. Günlük posta ve görülebilir burada43 yaşındaki oyuncu, üzerinde mavi palmiye ağaçlarının olduğu beyaz bikinisiyle görenleri hayrete düşürdü. Takım, askılı üst ve yandan bağlı bikini altlarından oluşuyordu. Muhteşem, kalın saçlarını öne çıkaran ve siyah büyük güneş gözlükleri ve beyaz sallantılı küpelerle süslenmiş süper kısa sarı bir bob salladı.

İngiliz aktörle evli olan Claire Hugh Dans 2009’dan beri, kötü şöhretli özel bir kişidir, ancak programını dolu tutar. Bu yazıyı yazarken FX serisini çekiyor. Fleishman’ın başı beladaoynadığı Toby Fleishman’ın eski karısı olarak rol aldığı Jesse Eisenberg. O da rol alacak Hillary Clinton içinde Rodhamdayalı bir gösteri Curtis Sittenfeld’Hiç evlenmemişse Hillary olarak hayatı izleyen alternatif tarih kitabı Bill Clinton. Dakota Fanning dizide Hillary’nin daha genç bir versiyonunu oynayacak, ancak onu seçecek bir flama bulmakta zorlanıyor. Çeşitlilik.

Claire Danimarkalılar
Claire Danes iki tonlu mavi elbisesiyle muhteşem görünüyor (Fotoğraf: Andrew Walker/Shutterstock)

Apple TV+’lar Essex Yılanı, Claire’in efsanevi bir yılanı avlamak için seyahat eden bir dul olarak oynadığı 2022’de gösterime girdi. Tom Hiddleston ve Clemence Şiiri drama-gizem içinde.

Tabii ki, iki çocuk annesi en çok 1994 serisindeki Angela Chase rolüyle tanınıyor. Benim Sözde Hayatım ve Carrie Mathison’ı canlandırdığı için vatan neredeyse on yıldır. Gösteri, 2011 ve 2020 yılları arasında sekiz sezon boyunca yayınlandı ve son sezonu tamamladıktan sonra Claire, karakterinden ne kadar keyif aldığı hakkında fışkırdı. “Onu sevdim. Odadaki en zeki insanı oynamak çok güzeldi, çok cüretkar, özür dilemeyecek kadar hırslı ve bir baş belası olan birini. Gerçekten uzaklaşmıyor” dedi Gardiyan Nisan 2020’de.

Claire Danimarkalılar
Claires Danes kırmızı halıda poz veriyor (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Ayrıca, Emmy Ödüllü aktris şunları söyledi: Los Angeles zamanları hit Showtime serisi bittiğinde “hem rahatlamış hem de gururlu” olduğunu söyledi. “Ben de yas tutuyorum, ki bu kaçınılmaz” diye ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/claire-danes-bikini-malibu-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir