Çıplak ve Korkmuş Yıldız Melanie Rauscher 35 Yaşında Öldü


Melanie RauscherDiscovery Channel realite şovu Naked and Afraid’de rol alan oyuncu hayatını kaybetti. 35 yaşındaydı.

Prescott Polis Departmanından bir yetkili, eski yarışmacının ev sahipleri tatildeyken AZ Prescott’taki bir evde köpek bakıcılığı yaptığını ve 17 Temmuz’da döndüklerinde onu bir misafir odasında bir yatakta ölü bulduklarını söyledi. TMZ 23 Temmuz’da.

Çıkış, genellikle bilgisayarları temizlemek için kullanılan birkaç kutu basınçlı havanın Rauscher’in cesedinin yakınında bulunduğunu ve köpeğin zarar görmediğini bildirdi. TMZ’nin bildirdiğine göre, polis bariz bir suç belirtisi olmadığını ve intihar notu veya uyuşturucu kullanma aracı bulunmadığını söyledi.

E! Haber yerel yetkililere ulaştı ve geri dönmedi.

Bir ölüm yazısı Rauscher’in “17 Temmuz Pazar günü aniden vefat ettiğini” doğruladı. Öncekini belirtiyor Çıplak ve Korkmuş star Philadelphia’da doğup büyüdü, Virginia’daki Old Dominion Üniversitesi’ne gitti ve vefat ettiği sırada Prescott VA Tıp Merkezi’nde çalıştı. Rauscher ayrıca “Irak Savaşı sırasında USS Theodore Roosevelt CVN-17’de ABD Donanması’nda onurlu bir şekilde hizmet etti” yazıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339240/naked-and-afraid-star-melanie-rauscher-dead-at-35?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir