Çıplak İhtiyaç İndirimi: Bu 92 Dolarlık Mayoyu 20 Dolara Alın, Artı Daha Fazla Fırsat


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bazen mayo, sütyen ve külot alışverişi yapmak sinir bozucudur. Ve sonra, içinde kendinizi rahat hissettiğiniz ve aslında iyi görünen bir stil bulduğunuzda, sonunda süper pahalı oluyor, değil mi? Pek çoğumuz bu talihsiz alışveriş senaryosuna fazlasıyla aşinayız. Harika fırsatlar arıyorsanız, Çıplak İhtiyaç İndirimi’nden Yaz Etkinliğine bu indirimleri almak için bugün son gün.

Bunu 92 $ alabilirsin Camio Mio mayo sadece 20 $ için ama tek büyük anlaşma bu değil Esas önemliler. Dahil olmak üzere en iyi markalardan kaçırılmayacak kadar çok indirim var. cosabella, Mendil Panky, Calvin Kleinve yerli. Onları kontrol edelim.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333116/bare-necessities-sale-last-day-to-get-this-92-swimsuit-for-just-20-plus-more-major-discounts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel