Cinayet Kurbanının Kız Kardeşi Hulu’dan Uyuyan Ölü Doktoru Kaldırmasını İstiyor


ile yapılan bir röportajda Yuvarlanan kaya Geçen yıl, Jordan söyledi ölü uykudafilminin yapımcıları röportaj için aileye ulaşmıştı, ancak belgeselin Herman’ın olaya bakış açısına ters düşeceğini öğrendikten sonra reddettiler. “Onunla ilgili olmasaydı, muhtemelen dahil olurduk” dedi. “Ama bunun böyle olmadığını söyleyebilirdin.”

Ve belgeselcilerin projeyi ilerletmek için mutlaka ailenin iznine ihtiyacı olmadığını anlasa da, bunu yapmalarının “yanlış” olduğuna inanıyor.

“Biz kederli bir aileyiz. Neden bizi sömürmek istiyorlar?” o ekledi. “Acımızı ekrana yansıtıyorlar. Yaptıkları şey ailemize zarar vermek.”

ölü uykuda müdür Skye Borgman belgeselle ilgili düşüncelerini daha önce paylaşmış, Taraflı “Brooke Preston’ın hikayesiyle Randy Herman’ın hikayesini anlatmak arasında iyi bir denge kurduğunu ve ona gerçekten dengeli bir şekilde baktığını ve bilim ile psikolojiyi birleştirdiğini” umduğunu söyledi.

“İnsanların ondan uzaklaşmasını ve gerçekten soru sormasını ve uyku hakkında konuşmasını gerçekten çok isterim” dedi. “Birini uykunda öldürmek mümkün mü?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334735/murder-victim-s-sister-asking-hulu-to-remove-dead-asleep-doc-done-without-family-s-permission?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel