Çim Biçmeyi Sevdiğimiz Tüm TV Babaları


Bugün, sahip olduğunuz tüm baba şakalarını alacağız.

Babalar Günü şerefine tüm zamanların en iyi dizi babalarını bir araya getirmeye karar verdik; bizi güldürenler, ağlatanlar ve ev sahipliği yapmayı başaranlar. Uyan, San Francisco ve hala Comet’i beslemek için eve dönüyor. Seni özledik, Bob Saget!

zorlu aşkından Mutlu günler‘ Howard Cunningham saçmalığına Tutuklanan GelişimMichael Bluth, en sevdiğimiz TV babaları her zaman mükemmel olmayabilir, ancak yol boyunca her zaman bir ders verirler.

Günün sonunda, gerçekten sadece küçük ekran baba figürlerimizin bizimle gurur duymasını istiyoruz – yapmasak bile, bilirsiniz, aslında onları tanı. “Beni dinle. Herkesten daha iyi olmaya çalışman gerektiğini söyledim.” Cuma gecesi ışıkları’ Eric Taylor bir keresinde söyledi. “Herkesten daha iyi olman gerektiğini söylemedim. Ama denemek zorundasın. Karakter budur. Denemekte.”

Temiz gözler, dolu kalpler, kaybetmezler.

Kutlamamız da hareketli babaları dışarıda bırakmıyor! Umarız Bart, Lisa ve Maggie, büyük gün için Homer Simpson’a bir düzine esnaf çörek alır. Ya da en azından Lard Lad’den pembe bir serpin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334769/all-of-the-tv-dads-we-d-love-to-mow-the-lawn-with?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel