Cilt İçin En İyi Takviyeler: Mağaza – Hollywood Life


kate
İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Daha iyi bir terim olmaması için, Kate Bosworth bir tanrıçadır. bu mavi ezilme star, zamansız güzelliği ve ışıltısı sayesinde çoğu erkek ve erkek fantezisinde yaşıyor. 39 yaşında, onu bir gençle karıştırmak çok kolay. Peki A listesindeki Hollywood oyuncusu pembe beyaz ışıltısını ve genç görünümünü nasıl koruyor?

Nutricost Çuha çiçeği Yağı. Amazon’dan satın alın.

Cevabı bulmak için interneti taradık ve hayır, Kate’in gençlik pınarını bulamadığını keşfettik. Kate, cildini nemli ve pürüzsüz tutmak için çığır açan çuha çiçeği yağı kullanıyor. Ve o tek değil. Birçok kullanıcı, kadın sağlığı için sağlık yararlarını onaylar ve bu Amazon’da mevcut.

Cilt için çuha çiçeği yağıHer Nutricost Çuha Çiçeği Yağı (EPO) takviyesi, bir tür omega-6 yağ asidi olan gama-linolik asit (GLA) ile doludur. Bu organik besin, kalp ve diğer vücut fonksiyonları için iyidir.

EPO, Kuzey Amerika’ya özgü bir bitkinin tohumlarından yapılır. Kültivatörleri geleneksel olarak morlukları, hemoroidleri, sindirim problemlerini ve boğaz ağrısını tedavi etmek için kullandılar. Ancak son keşifler, ciltle ilgili karmaşık sorunların tedavisinde etkili olduğunu gösteriyor.

EPO’daki GLA, cilt lezyonlarına neden olabilecek zararlı hücrelerin sayısını azaltabilir. Ayrıca cildin iltihaplanmasını azaltarak akne oluşumunu en aza indirdiği söylenmektedir. Genel olarak, EPO, cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı vermek için aradığınız şey olabilir.

Kullanıcılarının sağlığı için en üst düzeyde düşünülerek tasarlanan bu ek, GDO’suz, glüten, süt ürünleri ve soya içermez. Bu ürünün her şişesinde, yutulduğunda hiçbir iz bırakmayan 120 kapsül bulunur.

OB’nize danışın ve Amazon’da 14 doların altında bulunan bu mükemmel ek ile adet kramplarınızı ve göğüs ağrılarınızı tedavi etme olasılığını kontrol edin.

Diğer Cilt Güçlendirici Takviyeler

Bir şişe kolajen

Flamingo Kollajen. Amazon’dan satın alın.

kollajen Derideki bağ dokusunun bir parçası olarak vücudunuzda doğal olarak bol miktarda bulunur. Yaşlandıkça vücudumuz daha az kolajen üretir, bu yüzden cilt ürünlerinde en çok satan takviye ve bileşen haline gelir.

Her bir şişe Flamingo Kollajen Cilt elastikiyetini artırmak ve ince çizgileri yumuşatmak için ek olarak kullanabileceğiniz 100 GDO’suz sakız içerir.

Cilt için hyaluronik asit

OLLY Ultra Mukavemetli Cilt Yumuşak Jelleri. Amazon’dan satın alın.

Öncelikle insan derisinde, gözlerinde ve bağ dokularında bulunan hyaluronik asit, vücudumuzun su tutmasından sorumludur ve dokularımızın nemini ve yağlanmasını sağlar. OLLY Ultra Mukavemetli Cilt Yumuşak Jelleri ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için insan vücudunda bulunan doğal bir maddeden yapılır. Lutein ve Zeaksantin’in güçlü ikilisini bir araya getiren bu yumuşak jeller, foto yaşlanmaya karşı mücadeleye yardımcı olur ve cilt tonunu bile korur.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-supplements-for-skin-4750590/

Yorum yapın

SMM Panel