Cildiniz Kumlu mu Hissediyor? Bu Ürünler Düzensiz Dokuları Pürüzsüzleştirir


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Kumlu, pürüzlü, pürüzlü, pürüzlü… Cildinizde hissettiğiniz bu hoş olmayan hissi hangi kelimelerle tanımlarsanız kullanın, kesin olan bir şey var: Dokulu, donuk cilt, başa çıkılması gereken tam bir acı olabilir.

Bu açıkça rahatsız edici kaba cilt hissi, çok sayıda faktörden kaynaklanabilir. Darbelere, genişlemiş gözeneklere ve genel olarak donuk görünüme, uzun süre güneşe maruz kalma, ürün birikmesi ve dolayısıyla ölü cilt hücreleri, sert içerik kullanımı ve çok daha fazlası neden olabilir. Ve makyaj yapmaktan hoşlanıyorsanız, eşit olmayan bir cilt tonu tüylenmeye, pullanmaya ve daha fazlasına neden olabilir. Temel olarak, kimsenin istemediği kötü cilt titreşimleri.

Pürüzlü, pürüzlü cildi tedavi etmek, böyle hissettirse de, tam bir zorluk olmak zorunda değildir. İle ultra eğlenceli serumlar ayurvedik güzellik markası Squigs Beauty’den salyangoz musin bazlı cilt bakımı COSRX ve ötesinde, kumlu cilt hissini geçmişte bırakmaya yardımcı olmak için en etkili ve cazip ürünlerden bazılarını derledik. Önünüzde, yüz maskelerinden dermarollerlere kadar hayatınızın en yumuşak cildini elde etmenize yardımcı olacak en iyi cilt bakımı seçimlerimizden 12 tanesini satın alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374597/is-your-skin-feeling-sandy-smooth-things-over-with-these-12-skincare-products?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir