Çıkış Tarihi ve En Son ‘Maverick’ Güncellemelerinin Tümü – Hollywood Life


En İyi Silah 2resmen olarak bilinen Top Gun: Mavericken çok beklenen filmlerden biri durmadan. Devam filmi, ilk filmin yayınlanmasından 35 yıl sonra geliyor ve Tom Cruise kokpite geri döndü. Süper silah 1986’da vizyona girdiğinde gişe rekorları kıran bir filmdi ve 350 milyon doları aştı ve devam filmi için beklentiler çok yüksek.

Hayranlar merakla bekliyor Top Gun: Maverick. Fragmanlarından röportajlara kadar bu film sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. HollywoodYaşam hakkında bilmeniz gereken tüm önemli haberleri topladı En İyi Silah 2en son yayın tarihi, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil.

Top Gun: Maverick
‘Top Gun: Maverick’ için eski bir tanıtım afişi (Fotoğraf: Paramount/Courtesy Everett Collection)

Çıkış Tarihi ve Nerede İzlenir

En İyi Silah 2 sahip oldu çoklu yayın tarihleri. için çıkış tarihi Top Gun: Maverick son 3 yılda birkaç kez değişti. Filmin başlangıçta 12 Temmuz 2019’da vizyona girmesi planlanıyordu. 2018’de, En İyi Silah 2 26 Haziran 2020’ye ertelendi. Çıkış tarihi, bir ay önce iki gün 24 Haziran’a taşındı. Top Gun: Maverick COVID-19 pandemisi nedeniyle 23 Aralık 2020 tarihine ertelenmiştir.

Birkaç ay sonra Temmuz 2020’de film bir kez daha 2 Temmuz 2021’e ertelendi. O çıkış tarihi Nisan 2021’e kadar kaldı. Top Gun: Maverick ertelendi Yeniden 19 Kasım 2021’e kadar. Ardından Eylül 2021’de Paramount Pictures, filmin çıkışını umarım son kez 27 Mayıs 2022’ye erteledi. Top Gun: Maverick 27 Mayıs’ta sinemalarda yayınlanacak ve 45 gün sonra Paramount+’da yayınlanmaya hazır olacak. Netflix ve Apple TV+’ın devam filminin dağıtım haklarını satın almaya çalıştığı ancak Paramount’un reddettiği bildirildi.

‘Top Gun: Maverick’ Oyuncular ve Ekip

Döküm

oyuncu kadrosu Top Gun: Maverick kesinlikle yığılmış. Tom Cruise 30 yıl sonra ünlü yaptığı rolü yeniden canlandıran tek Maverick olarak geri döndü. Val Kilmer ayrıca ilk filmde Maverick’in ana rakibi olan Tom “Iceman” Kazansky rolüne geri dönecek. Val’in Iceman rolünü tekrar oynayacağı onaylandı. sarma 2018’de daha önce geri dönüşünü Facebook sayfasında paylaştıktan sonra.

Val Kilmer Val Kilmer, Iceman olarak geri döndü. (Everett Koleksiyonu)

mil veznedar 2018’de Goose’un oğlu Teğmen Bradley “Rooster” Bradshaw rolüyle rol aldı. Rooster, rahmetli babasının izinden giden bir pilot stajyer. Horozun babası, sevgili “Kaz” (Anthony Edwards), orijinalinde öldü Süper silah. “Goose’un çocuğunu oynamak ve yıllar önce çok güçlü bir şekilde kurulan bu hikayeyi devam ettirmek, orada çok fazla tarih var. bence ne zaman [the] Seyirci, oynadığım karakterin orijinalde gördükleri o küçük çocuk olduğunu anlar, vuracak” dedi Miles. Erkek Dergisi.

mil veznedar
Miles Teller, devam filminde Rooster’ı oynayacak. (Önemli Resimler)

Glen Powell Rooster rolü için dışarı çıktı, ancak Miles sonunda Goose’un oğlu olarak rol aldı. Ancak Glen, yapımcı Tom’u etkiledi. Jerry Bruckheimerve Paramount ve Skydance’te o kadar çok yöneticilik yapıyor ki, devam filminde ona başka bir rol bulmak için yola çıktılar, THR bildirildi. bu En İyi Silah 2 ekip, “Powell’ı almaya o kadar niyetliydi ki, onun için rolü güçlendiriyorlar.” Glen sonunda pilot stajyer Teğmen “Cellat” Seresin olarak rol aldı.

Glen Powell
Glen Powell ‘Top Gun: Maverick’ setinde. (Önemli Resimler)

Top Gun: Maverick ayrıca yıldız olacak Jennifer Connelly, kim Penny Benjamin’i oynuyor. Penny, donanma üssünün yakınında bir bar işleten bekar bir annedir. O filmde Maverick’in aşk ilgisi. Deli adam şap Jon Hamm Koramiral Cyclone oynuyor ve Batı dünyası yıldız Ed Harris Maverick’in üstün Tuğamiralini oynuyor. Jon çıldırdı HollywoodYaşam 2020’de ÖZEL OLARAK “Tom ile çalışmak olağanüstü bir deneyimdi. [I] gerçekten, gerçekten keyif aldım. O harika bir adam ve harika bir aktör. Ve 30 yıl sonra kariyerinizi bu şekilde tanımlayan bir rolü tekrar ziyaret etmek çok garip olmalı.”

Diğer döküm üyeleri şunlardır lewis pulman pilot stajyer Teğmen Bob Floyd olarak, Monica Barbaro Teğmen Natasha “Phoenix” Trace olarak, Danny Ramirez Teğmen “Fanboy” olarak manny jacinto “Fritz” olarak Jay Ellis Teğmen “Geri Ödeme” olarak Beşir Selahaddin “Coleman” olarak Chelsea Harris Bayrak Yardımcısı Angela Burke olarak, Greg Tarzan Davis Teğmen “Coyote” olarak, Charles Parnell Tuğamiral Warlock olarak ve lyliana wray Amelia Benjamin olarak. jake toplama, Raymond Lee, Kara Wangve Jack Schumacher ayrıca açıklanmayan rollerde rol alıyorlar.

En son ama en kötü değil, Jean Louisa Kelly Goose’un dul eşi ve Rooster’ın annesi Carole Bradshaw olarak rol aldı. Rol daha önce tarafından canlandırıldı Meg Ryan, devam filmindeki rolüne geri dönmüyor. Meg, 2015’ten beri bir uzun metrajlı filmde oynamadı. ithacayönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlendiği . Kelly McGillisMaverick’in ilk filmdeki aşkı Charlie’yi oynayan oyuncu da geri dönmeyecek. 2019 röportajında ​​devam filminin bir parçası olmasının istenmediğini açıkladı. Kelly, “Biliyor musun, buna nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum çünkü biri olmadı,” dedi. ET herhangi birine katılıp katılmayacağı sorulduğunda Top Gun 2’ler promosyon etkinlikleri. “İki, eğer ve ne zaman olursa, nerede olduğumu, ne yaptığımı, neler olup bittiğini değerlendirmem gerekir… Gelecekte ne yapacağımı veya yapmayacağımı tahmin edemiyorum. Hiçbir fikrim yok çünkü nerede olacağımı bilmiyorum.” Kelly şu anda Kuzey Carolina’da yaşıyor.

Tom Cruise
Orijinal ‘Top Gun’da Tom Cruise ve Kelly McGillis. (Everett Koleksiyonu)

Mürettebat

ilk iken Süper silah tarafından yönetildi Tony Scottdevam filmi tarafından yönetilecek Joseph Kosinski. Devam filminin senaryosu şu şekildedir: Ehren Kruger, Eric Warren Şarkıcıve Christopher McQuarrie. Tom, Christopher ile birlikte üretiyor, Jerry Bruckheimer, ve David Ellison. Lady Gaga “Hold My Hand” tema şarkısını yazdı ve kaydetti. O da yanında puanı besteledi Hans Zimmer ve Harold Faltermeyer. Gaga, 3 Mayıs’ta “Hold My Hand” ve kapak resmini yayınladı ve bir fotoğraf paylaştı. tatlı mesaj Film üzerinde çalışmak hakkında Instagram aracılığıyla.

“Top Gun: Maverick için bu şarkıyı yazdığımda, filmin kalbine, kendi ruhuma ve içinde yaşadığımız dünyanın doğasına yayılan çoklu katmanların farkında bile değildim,” “Born This Yol” dedi şarkıcı. “Yıllardır üzerinde çalışıyorum, mükemmelleştiriyorum, bizim yapmaya çalışıyorum. Hem anlaşılmak hem de birbirimizi anlamaya çalışmak için derin ihtiyacımızı paylaştığımız bir şarkıya müzik yapmak istedim – bu kadar uzaktayken yakın olma özlemi ve hayatın kahramanlarını kutlama yeteneği. Bu fırsat için Tom, Hans ve Joe’ya çok minnettarım ve onlarla çalışmak çok güzel bir deneyim oldu.” Ayrıca uzun zamandır birlikte çalıştığı arkadaşına da kredi verdi. Blood Pop, Ben Riceve şarkının gerçekleşmesine yardımcı olduğu için “üzerinde çalışan herkes”. “Bu şarkı, çok zor bir dönemde ve sonrasında dünyaya bir aşk mektubu. Uzun zamandır duymanı istiyordum.

Hikaye konusu

için resmi özet Top Gun: Maverick dır-dir:

“Donanmanın en iyi havacılarından biri olarak 30 yıldan fazla hizmet verdikten sonra, Pete ‘Maverick’ Mitchell ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorluyor ve kendisini yere indirecek rütbe ilerlemesinden kaçıyor. Maverick, kendisini hiçbir canlı pilotun görmediği özel bir görev için Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi eğitirken bulduğunda, Maverick’in rahmetli arkadaşı ve Radar Intercept Görevlisi Lt.’nin oğlu olan Teğmen Bradley Bradshaw, çağrı işareti “Rooster” ile karşılaşır. Nick Bradshaw, namı diğer “Kaz”. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinin hayaletleriyle yüzleşen Maverick, en derin korkularıyla yüzleşir ve onu uçurmak için seçilecek olanlardan en büyük fedakarlığı talep eden bir görevle sonuçlanır.”

Tom Cruise
Tom Cruise bunca yıl sonra Maverick olarak geri döndü. (Önemli Resimler)

için birden fazla römork var En İyi Silah 2 2019’dan beri ortaya çıkan son römork Mart 2022’de yayınlandı ve Maverick’in Goose’un oğlu Rooster ile yollarının kesiştiğini gösteriyor. “Babam sana inandı. Aynı hatayı yapmayacağım,” diyor Rooster, karavanda Maverick’in yüzüne.

Filmin 27 Mayıs’ta vizyona girmesinden önce, Top Gun: Maverick İlk gösterimi 28 Nisan’da CinemaCon’da yapıldı. 18 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde gösterilecek ve bu sırada Tom Cruise ve kariyerine bir saygı duruşunda bulunulacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/top-gun-2-4500139/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir