Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Shazam


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Shazam’ın maceraları yeni devam filminde de devam ediyor. Philadelphia’dan Billy Batson adında sorunlu bir genç yetimin süper kahraman alter egosu olan DC Comics karakteri, canlı aksiyon filmi ilk çıkışını 2019’da yaptı. Shazam! Zachary Levi41 yaşında, Shazam’ı canlandırdı ve merakla beklenen devam filminde bu rolü yeniden üstleniyor. Shazam! Tanrıların Öfkesi. DC Genişletilmiş Evren’de geçen devam filminin ilk fragmanı 23 Temmuz 2022’de San Diego Comic-Con’da yayınlandı ve Shazam’ın Atlas’ın Kızları ile hesaplaşmasını anlatıyor.

İlk Shazam! eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında gişede 366 milyon dolar hasılat elde etti. Hayranlar, Shazam’ın şimdiye kadarki en büyük zorluğuyla karşı karşıya olduğu yeni kahramanları ve kötü adamları tanıtacak olan devam filmi için çok heyecanlı. Şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada Shazam! Tanrıların Öfkesioyuncular, çekim detayları ve daha fazlası dahil.

Shazam
Zachary Levi, Shazam rolünde (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Shazam: Fury of the Gods Ne Hakkında Olacak?

için resmi açıklama Shazam 2 ‘Shazam!’ diyerek yetişkin süper kahramanlara dönüşen genç Billy Batson ve üvey kardeşleri, Atlas’ın kızlarıyla savaşıyor. Fragmanda Shazam, bir süper kahraman olarak yetkinliğinden şüphe ediyor ve hatta kendisine “dolandırıcılık” diyor. Ancak Antik Büyücü, Billy’yi “dünyaların kaderinin” onun için “gelen” Atlas’ın Kızları’nı yenmesine bağlı olduğu konusunda uyarır.

Atlas’ın kızlarından ikisi olan Kalypso ve Hespera, oyunun ana düşmanları gibi görünüyor. Shazam! Tanrıların Öfkesi. Kız kardeşler, Billy’nin ilk filmde kırdığı Sihirbazın güç aktarma asasını yeniden inşa eder. “Çocuklar tüm Tanrıların gücünü çaldı. Bu çok kişisel, ”diyor Hespera fragmanda. Atlas’ın bir diğer kızı Anthea da fragmanda görünüyor ama kız kardeşlerinin tarafında değil gibi.

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Shazam! Tanrıların Öfkesi 17 Mart 2023’te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. Film, sinema gösteriminden bir süre sonra HBO Max’te yayınlanmaya hazır olacak. Warner Bros. Pictures devam filminin dağıtımını yapıyor.

bu Shazam! devam filminin çıkış tarihi Warner Bros. tarafından birçok kez karıştırıldı. Başlangıçta 1 Nisan 2022’de ve ardından 4 Kasım 2022’de piyasaya sürülecekti. COVID-19 pandemisi ile ilgili üretim gecikmeleri nedeniyle tekrar 2 Haziran 2023’e ertelendi. Shazam 2 daha sonra, Disney’le rekabeti önlemek için 21 Aralık’a beş gün ertelenmeden önce, 16 Aralık 2022 çıkış tarihine taşındı. avatar 2. Ağustos 2022’de Warner Bros., filme henüz kesin olmayan 17 Mart 2023 vizyon tarihi verdi.

Shazam 2 dizisinin bir yan ürünü olan Black Adam’dan beş ay sonra çıkacak. Shazam! yıldızlar Dwayne Johnson Mısır tanrılarının güçlerine bahşedilen ve Shazam’ın baş düşmanı haline gelen itibari karakter olarak. 2023’ten sonra çıkan diğer DC Genişletilmiş Evren filmleri Shazam! Tanrıların Öfkesi vardır Flaş (23 Haziran 2023), Mavi Böcek (18 Ağustos 2023) ve Aquaman ve Kayıp Krallık (25 Aralık 2023).

Shazam
Zachary Levi ‘Shazam’da! (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Oyuncular ve ekip

Oyuncu kadrosu

Bu onaylanan oyuncu kadrosu Shazam: Tanrıların Öfkesiyeni ve geri dönen yıldızlar dahil.

 • Zachary Levi, Shazam rolünde. Shazam, Süleyman’ın bilgeliğine, Herkül’ün gücüne, Atlas’ın dayanıklılığına, Zeus’un gücüne, Akhilleus’un cesaretine ve Merkür’ün hızına sahiptir.
 • asher meleği Billy Batson olarak. Billy sadece “Shazam!” diyerek yetişkin alter egosuna dönüşebilir.
 • Jack Dylan Grazer Freddy Freeman olarak. Freddy, Billy’nin bedensel engelli üvey kardeşidir.
 • Adam Brody Freddy’nin yetişkin süper kahraman formu olarak.
 • Ian Chen Eugene Choi, Billy’nin hırslı bir oyuncu olan küçük üvey kardeşi olarak.
 • ross uşak Eugene’in yetişkin süper kahraman formu olarak.
 • Faithe Herman Darla Dudley, Billy’nin küçük üvey kız kardeşi olarak.
 • Megan İyi Darla’nın yetişkin süper kahraman formu olarak.
 • Michelle Borth Billy’nin ablası Mary Bromfield’ın yetişkin süper kahraman formu olarak.
 • Djimon Hounsou Billy’ye güçlerini veren antik büyücü (Shazam olarak da bilinir) olarak.
 • Rachel Zegler Atlas’ın kızı Anthea gibi. Rachel, Şubat 2021’de devam filminde rol aldı. Variety’deki rolünden bahsetti. Ödül Devresi podcast, “Ben üç tanrıçanın en küçüğüyüm, biz üç kız kardeşiz ve içeri girip Shazamily’sini şekillendiriyoruz” diyor.
 • Helen Mirren Atlas’ın kızı Hespera gibi. Helen, Mart 2021’de devam filminde rol aldı. Helen, Nisan 2022’de CinemaCon’da “Oynadığım karakter onun haklı olduğuna inanıyor” dedi. “Elbette, çoğu kötü adam ve kötü adam haklı olduklarına inanıyor, öyle değil mi? . Doğruluğuna ikna oldu.”
 • Lucy Liu Atlas’ın kızı Kalypso gibi. Lucy, devam filminde Nisan 2021’de rol aldı. San Diego Comic-Con’da bir süper kahraman filminde oynamanın “bir rüya” olduğunu söyledi.
Shazam
Zachary Levi ‘Shazam’da (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Mürettebat

David F. Sandberg yönlendiriyor Shazam: Tanrıların Öfkesi tıpkı ilk film gibi. Henry Gayden tarafından birleştirilen komut dosyasını yazmak için geri döndü Chris Morgan. Peter Safran devam filminin baş yapımcısıdır. Yaratıcı ekip aynı zamanda görüntü yönetmenini de içeriyor Gyula Padoseditör Michel Allerve müzik bestecisi Christophe Beck. Arkasındaki yapım şirketleri Shazam 2 New Line Cinema, DC Films, The Safran Company ve Seven Bucks Productions’dır.

Yönetmen, Haziran 2022’de Twitter üzerinden devam filmi hakkında bir teaser yayınladı.İlkinden ÇOK daha büyük bir film,” David F. Sandberg yazdı. “İnsanların görmesini bekleyemediğim çok şey var. Umarım fragmana çok şey koyarlar. Spoiler umurumda bile değil, sadece yaratıklarımızı, aksiyonumuzu vb. göstermek için can atıyorum.”

Shazam
Zachary Levi ‘Shazam’da (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Çekim Detayları

Çekimler Shazam: Tanrıların Öfkesi 2020’nin ortalarında başlaması gerekiyordu ancak pandemi nedeniyle ertelendi. Oyuncular ve ekip, 26 Mayıs 2021’de Atlanta, Georgia’da devam filminin çekimlerine resmen başladı. Çekimler 31 Ağustos 2021’de tamamlandı. HollywoodYaşam sizi güncellemeye devam edecek Shazam: Tanrıların Öfkesi tam burada!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/shazam-fury-of-the-gods-movie-4849560/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir