Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Rachel Brosnahan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Jose Perez / SplashNews

Midge Maisel’in hikayesi sona eriyor. Muhteşem Bayan Maisel 5. sezonda sona erecek. Gösterinin prodüksiyonu 2022’de New York’ta devam ediyor ve Midge’in çok fazla macerası kaldı.

Muhtemelen düşündüğünüzden daha erken yayınlanacak olan beşinci ve son sezon için birkaç tanıdık yüz geri dönecek. Çekim durumundan çıkış tarihi hakkında bildiklerimize kadar, HollywoodYaşam ilgili her şey hakkında sıcak dedikodu var Bayan Maisel sezon 5.

Rachel Brosnahan
Rachel Brosnahan ve Reid Scott 5. sezonu çekiyorlar (Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock)

Bayan Maisel 5. Sezon Çıkış Tarihi

dördüncü sezonu Muhteşem Bayan Maisel 3. sezonun Aralık 2019’da düşmesinden iki yıldan fazla bir süre sonra 18 Şubat 2022’de çıkış yaptı. 4. Sezon üretimi COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Şov 2020’de hiç çekilmedi, ancak Ocak 2021’de çekimlere başladı.

Prime Video, önceki gün 17 Şubat 2022’de duyuruldu Bayan Maisel 4. sezon, hit dizinin beşinci ve son sezonu için yeşil ışık yakıldığına dair prömiyer yaptı. Akış hizmeti, 5. sezonun prodüksiyonunun zaten New York’ta gerçekleştiğini ortaya koydu. Çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı, ancak 5. sezon muhtemelen 2022’nin sonlarında veya 2023’ün başlarında başlayacak.

“Amy, Dan ve Muhteşem Bayan Maisel Kadınlar hakkında anlattığımız hikayeleri yükselterek, sektörümüzdeki normlara meydan okuyarak ve benzersiz hikaye anlatımlarıyla eğlence ortamını sonsuza dek değiştirerek benzersiz bir yol açtık” dedi. Jennifer Salke, Amazon Studios’un başkanı. “Onlarca ödül çimentosu Maisel’in birçok yönden miras, ancak daha kalıcı ve dokunaklı olan şey, Amy’nin yarattığı karakterler ve onun ve Dan’in hayata geçirdiği neşeli, parlak, benzersiz dünya. Bu dizi Prime Video için çok şey ifade etti ve başarısının etkileri final sezonundan çok sonra hissedilecek. Hayranlarımızın ve dünya çapındaki Prime Video izleyicilerimizin bu çığır açan ve unutulmaz dizinin zirvesine çıkarken her anın tadını çıkarmasını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Bayan Maisel 5. Sezon Oyuncular

tüm sevdiklerin Bayan Maisel yıldızların 5. sezon için geri dönmesi bekleniyor: Rachel Brosnahan Midge Maisel olarak, Alex Borstein Susie Myerson olarak, Tony Shalhoub Abe Maisel olarak, Marin Hinkle Gül Maisel olarak, Michael Zegen Joel Maisel olarak, Kevin Pollack Moishe Maisel olarak, Caroline Harun Shirley Maisel olarak ve Luke Kirby Lenny Bruce olarak. Reid Scott4. sezonda gece geç saatlerde talk show sunucusu Gordon Ford’u oynayan oyuncu, 5. sezonda düzenli bir dizi olacak.

Rachel Brosnahan
Rachel Brosnahan ve Milo Ventimiglia, ‘Mrs. Maisel’in 5. sezonu (Jose Perez / SplashNews)

6 sezonluk koşusunu tazeledi Bu biziz, gilmore kızlar şap Milo Ventimiglia “Yakışıklı Adam” olarak geri dönecek Bayan Maisel 5. sezon prodüksiyonu başladığından beri Rachel ile New York’ta sette görüntülendi.

“‘Milo ve Rachel’a güzel, daha kapsamlı bir 2. Bölüm göreceğiz.” Dan Palladino söylenmiş TVLine Mayıs 2022’de. Ayrıca “Evet, adını öğreneceğiz” diye ekledi.

Final sezon haberlerinin açıklandığı gün Rachel, Instagram’a dizinin final sezonuyla ilgili bir mesaj gönderdi. Maisel. “Birkaç gün önce dizinin 5. Sezonunu (!) çekmeye başladık. Muhteşem Bayan Maisel. Acı tatlı, ”diye yazdı. “Grup yeniden bir araya geldi ve yarından itibaren sizinle 4. sezonu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz… bu aynı zamanda son rodeomuz olacak. Göğüslerimizin dik olduğundan emin olun ve harika bir son bölüm olacak. Bizi izlemeye devam edin.”

Alex ayrıca içerik oluşturucuyla bir fotoğrafıyla birlikte dokunaklı bir mesaj paylaştı. Amy Sherman-Palladino. “Resmi, millet. #mrsmaisel’in 5. ve son sezonunun çekimlerine başladık… Ve kalan günlerimi bu kadının peşinden ikimizin mezarına kadar geçireceğim. Hatta bir tanesini paylaşabiliriz, kim bilir?”

Caroline ve Marin kabul ettiler HollywoodYaşam SADECE Şubat 2022’de gösterinin sona ermesinden “gerçekten üzgün” olduklarını söylediler. “Bu bir geri çekilme süreci olacak çünkü herkesin bunu söylediğini biliyorum ama bu sefer gerçekten doğru. Birbirimizden gerçekten hoşlanıyoruz. Birbirimizi gerçekten çok seviyoruz. Ne zaman dağılsak, herkesin bir araya gelmesi için hala bir özlem duyuyorum. Bence sadece karakterlerden vazgeçmek zor olmayacak, aynı zamanda birbirinden vazgeçmek de zor olacak,” dedi Caroline.

Marin, “Bu aileye gerçekten veda edemem. Gerçekten dünyayı gezdik. Paris’e gittik, Miami’ye gittik ya da Avrupa’ya gittik ve bazen tanıtım yapmak için birbirimizle turlar yaptık. Günün sonunda otel odasına dönüp vedalaşmayalım. Birbirimizle dışarı çıkıp yemek yiyeceğimiz yer mi? Bu her zaman böyle olmayabilir, ama biz birbirimizi gerçekten, gerçekten aile gibi seviyoruz.”

Neden Bayan Maisel Bitiyor

Amy Sherman-Palladino ve Dan Palladinoarkadaki ekip Bayan Maiselgösteriyi 5. sezon hakkında bitirmekle ilgili olarak açıldı. Amy ve Dan’in gösteri için her zaman belirlenmiş bir “bitiş noktası” olmadığı ortaya çıktı.

“Başladığınızda, ‘Umarım ikinci bir yıl alırız’ oyun planınız var. Asla bilemezsin,” dedi Dan Hollywood Muhabiri. “Bir çeşit seri oluşturuyorsunuz. Hikâyeler uydurduğumuzda hep ileriye bakarız ve bir sezonu kapattığımızda her zaman nereye gidebileceğimize bakarız. Seri için her zaman aklımızda genel bir son nokta vardı, ancak dört, beş veya altı gibi bir yerdeydi. Ve 5. sezona uyuyor gibiydi.”

Alex Borstein
Alex Borstein, Susie Myerson rolünde. (Ana Video)

Diziyi yaratan ve eşiyle birlikte yönetici yapımcı olan Amy, dizinin yüksek not alması için risklerin yüksek olduğunu kabul etti.

Amy, “Her şeyin amacı, ne olursa olsun, inişi sürdürmektir, bu yüzden oyunu, 6 veya 7 sezon geçirebilseydik, oyunu yükselteceğinden daha fazla artıracağını bilmiyorum” dedi. THR. “Sayı beşe inip çıkınca oturduk ve ‘Tamam, şimdi inişe geçebilmek için ne yapacağız?’ dedik. Çünkü en önemli şey bu. Bu insanlara ve onların yolculuklarına o kadar çok zaman, enerji ve kaynak yatırdık ki, bar sadece bu oyuncu kadrosunu onlara yaşattığımız şeyleri yaptığımızdan ve yaptıkları kadar sıkı çalışmalarını sağladığımızdan ve başarmalarını sağlıyor. Bu duygudan iyi bir yolculuk yapmışlar ve karakterleri seyahat edip değerli bir yerde sona ermiş gibi çıkıyorlar.”

Yeniden başlatma hakkında soru sorulduğunda, Amy bu fikre pek hevesli görünmüyordu. “Bence bir şey düşünmek için çok erken – Yeniden başlatma hakkında bir şey bilmiyorum, bunu neden yapacağımızı bilmiyorum, ama bilmiyorum” dedi. “Hayatımızın geri kalanında bu kadro ve bu ekiple aynı odada olmak isteyeceğiz. Ama bu bir barda mı yoksa çalışan bir kamera mı var, hiçbir fikrim yok.”

Rachel Brosnahan ve Luke Kirby
Rachel Brosnahan ve Luke Kirby 4. sezon finalinde. (Ana Video)

Amy, dizinin finalinin son dört kelimesinin ne olacağını söyledi. TVLine“Bilmiyorum kesinlikle son dört kelime nedir? Ama biliyorum kesinlikle Son görüntüler ne?” Dan ekledi, “Son anı biliyoruz.”

Muhteşem Bayan Maisel 5. sezonun çekimleri Şubat 2022’de başladı. Prime Video, son sezonun kaç bölümden oluşacağını açıklamadı, ancak önceki 4 sezonun 3’ünde olduğu gibi muhtemelen 8 bölüm olacak. Çıkış tarihi söz konusu olduğunda hiçbir şey doğrulanmadı, ancak beşinci ve son sezon muhtemelen 2023’te başlayacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/mrs-maisel-season-5-4729747/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir