Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


su adamı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Warner Bros./nezaket Everett Koleksiyonu

su adamı bir devam filmi alamamak için çok iyiydi. Jason Momoa42 yaşında, 2022’de çıkacak olan bir devam filmi olan 2018 DC Genişletilmiş Evren filminde Arthur Curry/Aquaman olarak rol aldı. su adamı 2resmen başlıklı Aquaman ve Kayıp KrallıkDC Comics tarafından üretilmekte ve Warner Bros tarafından dağıtılmaktadır. İlk olarak ilk kez ortaya çıkan Atlantis’in sualtı krallığının lideri Momoa’s Aquaman’in hikayesini devam ettirecek. Batman v Superman: Adaletin Şafağı (2016) ve Adalet Ligi (2017). su adamı 21 Aralık 2018’de piyasaya sürüldü ve hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden övgü aldı ve dünya çapında 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etti.

Fikirler su adamı ilk film çekilirken devam filmi geldi. Jason, tekrar su altı süper kahramanını oynamaya hazır olduğunu açıkça belirtti. Şubat 2019’da Warner Bros., devam filminin senaryosunu yazma planlarını başlattı ve bir yıldan fazla bir süre sonra, James Wan resmen yönetmen olarak bir kez daha imza attı. Kısa bir süre sonra, Jason ve daha fazla geri dönen oyuncu, filme resmi olarak katılırken, diğer yeni gelenler de rol aldı. Merakla beklenen filmin çekimleri o zamandan beri tamamlandı ve olay örgüsü ayrıntıları büyük ölçüde gizli tutulurken, hayranlar o güne kadar geri sayım yapıyor. su adamı 2 tiyatrolarda yüzer.

su adamı 2
Jason Momoa ‘Aquaman’da (Fotoğraf: Warner Bros./Everett Collection’ın izniyle)

‘Aquaman 2’ Çıkış Tarihi ve Çekimleri

üretim Aquaman ve Kayıp Krallık Haziran 2021’de başladı. Çekimler Londra’da yapıldı ve resmi olarak Aralık 2021’de tamamlandı. Jason bir gönderi paylaştı. Instagram videosu çekimler başlamadan bir gün önce “Sonunda İngiltere’deyim. Dışarısı güneşli, harika. başlayacağım su adamı 2 yarın.” Ayrıca rol için saçlarının kahverengiden sarıya değiştirileceğini de kaydetti. Üretim başlamadan önce bile Warner Bros. Aquaman ve Kayıp Krallık 16 Aralık 2022 çıkış tarihi. COVID-19 salgını bu planları değiştirmedi, yani Aquaman 2 hala 2022 Noelinden hemen önce vizyona girmesi planlanıyor.

‘Aquaman 2’ Oyuncular ve Ekip

kehribar duydum
Aquaman’de Mera olarak Amber Heard (Fotoğraf: Warner Bros./courtesy Everett Collection)

Daha önce de belirtildiği gibi Jason, devam filmi için Arthur Curry/Aquaman olarak geri dönecek. kehribar duydum, 35, Aquaman’in aşk-çıkarı Mera olarak da geri dönecek. Eski kocasına yönelik aile içi taciz iddiaları nedeniyle Amber’in filmde rol almayacağına dair söylentiler vardı. Johnny Depp. Bir dilekçe Amber’i çıkarmak için bile başlatıldı su adamı 2ve yayınlandığı tarih itibariyle 1 milyonun üzerinde imzaya sahiptir. Ancak, Amber resmen onaylandı Kasım 2020’de film çekilmeye başladığında tekrar Mera’yı oynayacaktı.

28 Temmuz’da Jason onayladı Ben Affleck Yıldızlar Warner Bros. Studio’yu ziyaret eden bir grup turist tarafından “yakalandıktan” sonra Batman olarak onunla yeniden bir araya gelecek. “BRUCE VE ARTHUR BİRLEŞTİRİLMİŞTİR. seni seviyorum ve özlüyorum Ben,” Jason yazdı Instagram’da. “WB stüdyo turları arka alanı iyi araştırdı. AQUAMAN 2’deki tüm harika şeyleri sette yakaladım, tüm aloha j. ” Jason ve Ben’in etrafta dolaşırken fotoğraflarının yanı sıra paylaştığı bir videoda, onları yakalayan turistleri göstererek, “İşte böyle oluyor Warner Brothers, setinizden çıktığınızda ve orada hayranlarımız var” dedi. [back stage]” Ardından heyecanlı hayranlara turlarının geri kalanını iyi geçirmelerini söyledi.

Geri dönen diğer oyuncu kadrosu şunları içerir: Patrick Wilson Aquaman’in üvey kardeşi Orm Marius olarak, yunus yeşili Mera’nın babası Kral Nereus olarak, Yahya Abdul-Manteen II Aquaman’in korsan/paralı asker ve düşmanı David Kane/Black Manta olarak, Tamuera Morrison Aquaman’in babası Thomas Curry ve Randall Parkı Atlantis’i arayan bir deniz biyoloğu olan Doktor Stephen Shin olarak. eğer doğrulanmadı Nicole Kidman Aquaman’in annesi Atlanna olarak geri dönecek.

Nicole Kidman
Nicole Kidman ‘Aquaman’da (Fotoğraf: Warner Bros./Everett Collection’ın izniyle)

Bazı yeni karakterler tanıtılacak Aquaman ve Kayıp Krallık. Vincent Regan Atlantis’in ilk kralı Atman’ı oynayacak. Jani Zhao Filme Stingray olarak katılırken, Indya Moore Karshon’u oynayacak. Game of Thrones şap Pilou Asbæk ayrıca açıklanmayan bir rolde rol aldı. James Wan filmin yönetmeni, senaryo ise David Leslie Johnson-McGoldrick.

‘Aquaman 2’ Konusu

Gerçek DCEU doğasında, hakkında pek bir şey bilinmiyor su adamı 2. Warner Bros. henüz tam fragmanı yayınlamadı, bu yüzden hayranların devam filminde ne olacağı hakkında çok az bilgisi var. de 2020 DC FanDome paneliJames Wan dedi ki su adamı 2 ilk filmden “biraz daha ciddi” ve “bugün yaşadığımız dünyayla biraz daha alakalı”. Bir yıl sonra, 2021 DC FanDome paneli, Warner Bros. filmden bazı konsept sanat ve kamera arkası görüntüleri yayınladı. James Wan etkinlikte, “Black Manta hala Aquaman’i denemek ve öldürmek için intikamını arıyor. Bu seyirci için çok heyecan verici olacak. Dünyayı dolaşan bir hikaye. Çok farklı dünyaları ziyaret ediyoruz. Bu film fantezisini benimsemekten korkmuyor.” Jason da etkinlikte konuştu ve devam filmine “çok fazla yatırım yaptığını” söyledi. “Bu karakteri seviyorum. Temsil ettiği şeyi seviyorum” dedi.

‘Aquaman 2’ Spinoff’u

Jason Momoa ve Amber Heard
Jason Momoa ve Amber Heard ‘Aquaman’da (Fotoğraf: Warner Bros./Everett Collection’ın izniyle)

genişletme planları vardı. su adamı adında bir spinoff ile dünya Hendek. Proje 2019’un başlarında geliştiriliyordu ve Arthur ve Mera’nın ilk filmde savaştığı amfibi canavarlara odaklanması gerekiyordu. çarpıştırıcı. Ancak Nisan 2021’de Warner Bros. Hendekşirket, spinoff projesinin “gelecekte ilerleyebileceğini” söylemesine rağmen.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/aquaman-2-4604236/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir