Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Bilinmesi Gereken Daha Fazlası – Hollywood Life


Loki


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Disney+

  • Loki Disney+’ta yayınlanan bir Marvel TV dizisidir.
  • Gösteride Tom Hiddleston, Yaramazlık Tanrısı Loki’yi canlandırıyor.
  • Loki 2. sezon 6 Ekim 2023’te başlayacak.

Loki, 2011’de Marvel Sinematik Evreninde tanıtıldı, ancak Thor’un kötü kardeşinin 2021 Disney+ serisi olan kendi solo projesini bulması on yıl sürdü. Loki. Gösteri büyük bir hit oldu ve 6 Ekim’de başlayacak olan ikinci sezon için yenilendi. Loki tarafından oynanan Yaramazlık Tanrısı’nı takip eder. Tom Hiddlestonolaylardan sonra Yenilmezler: Oyunsonu 2012’den Loki’nin alternatif bir versiyonunun tesseract’ı çaldığı ve yeni bir zaman çizelgesi oluşturduğu yer. 1. Sezon, MCU’nun 4. Aşamasında önemli bir rol oynayan çoklu evren fikrinin derinliklerine daldı. Doctor Strange ve Çılgınlığın Çoklu Evreni.

için çıkış tarihi Loki 2. sezon, 16 Mayıs’ta Disney Upfront’ta duyuruldu. Loki 2. sezon D23 Expo’da gösterildi ve Yenilmezler’e atıfta bulunan ikonik karaktere sahip. Bilmeniz gereken her şeyi bir araya topladık Loki oyuncu kadrosu, çıkış tarihi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 2. sezon.

Loki
Tom Hiddleston ‘Loki’de (Fotoğraf: Disney+)

‘Loki’ 2. Sezon Filmini Nerede Çekti?

için çekim Loki 2. sezon 13 Haziran 2022’de Birleşik Krallık’taki Pinewood Stüdyolarında başladı. Temmuz 2022’de oyuncu kadrosu, İngiltere’nin Kent kentindeki Chatham Tarihi Tersanesi’nde görüldü. Önümüzdeki ay, set fotoğrafları Tom Hiddleston’ın birlikte çekim yaptığını gösterdi. sophia di martino, Sylvie adlı Loki’nin alternatif bir versiyonunu oynayan. 2. sezonun çekimleri Ekim 2022’de sona erdi.

Loki’nin 2. Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Loki 2. sezon 6 Ekim’de Disney+’ta başlıyor. Sezon, tıpkı haftalık olarak yayınlanacak olan ilk sezon gibi altı bölümden oluşacak. bu prömiyer tarihi Marvel Studios Başkanı tarafından açıklandı Kevin Feige 16 Mayıs’ta New York’ta Disney Upfronts’ta.

Tom Hiddleston
Tom Hiddleston ‘Loki’de (Fotoğraf: Disney+)

2. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Aşağıdaki oyuncular ortaya çıktı Loki 1. sezon ve 2. sezon için geri döneceği onaylandı.

  • Tom Hiddleston Loki olarak
  • Sophia Di Martino, Sylvie rolünde.
  • Gugu Mbatha Ham Zaman Farkı Otoritesi (TVA) için eski bir Minuteman olan ve yargıç rütbesine yükselen Ravonna Renslayer rolünde.
  • Eugene Cordero bir TVA çalışanı olan Casey/Hunter K-5E olarak.
  • Tara Güçlü TVA’nın hareketli saat maskotu Miss Minutes olarak.
  • Owen Wilson Loki 2012 varyantıyla arkadaş olan bir TVA ajanı olan Mobius M. Mobius rolünde.

Rafael Casal yeni sezonda açıklanmayan bir “baş rol”de rol aldı. Yeni kötü adam o olabilir. Wunmi Mosaku TVA ajanı Hunter B-15 olarak geri dönmesi bekleniyor. belli değil Richard E.GrantLoki’nin “Klasik Loki” adlı yaşlı bir versiyonunu oynayan , geri dönecek.

Jonathan Binbaşı kötü adam Fatih Kang’ın varyantlarından biri olarak rolünü yeniden canlandırması bekleniyor. Jonathan şu anda reddettiği aile içi taciz suçlamalarıyla karşı karşıya. Hayranlar, Marvel’ın Jonathan Majors tartışmasını nasıl ele alacağını merak ediyor.

Loki
Loki 1. sezon (Fotoğraf: Disney+)

2. Sezonun Arkasındaki Yaratıcı Ekip Kim?

Kate Herronshowrunner ve baş yönetmen Loki 1. sezon, 2. sezon için geri dönmüyor. Lokiher zaman o altı bölüm olacaktı ”dedi. Hollywood Muhabiri Temmuz 2021’de gösteriden ayrılması hakkında. “Onu bir film gibi ele alıyor ve bir film gibi yayınlıyorduk. Bunu showrunner sisteminde yapmıyorduk. Bu yüzden bu altı bölümü yönetmek çok zordu ve tüm enerjimi, ruhumdaki ve kalbimdeki her şeyi ona verdim. Marvel hakkında sevdiğim her şeyi ona fırlattım. Bu yüzden üzerime düşeni yapmış gibi hissediyorum, ancak bundan sonra nereye gideceğini görmek için gerçekten heyecanlıyım” diye ekledi.

1. sezon baş yazarı Michael Waldron ikinci sezonun yönetici yapımcılığını üstlendi. erik martin sırasında baş yazar olarak görev yapacak Justin Benson Ve Harun Moorhead Marvel serisindeki çalışmalarının ardından yönetmenlik ekibine liderlik edecek. Ay Şövalyesi.

‘Loki’ 2. Sezon Konu: Ne Olacak?

Loki
Tom Hiddleston ve Owen Wilson ‘Loki’de (Fotoğraf: Disney+)

ikinci sezonu Loki Loki’nin kendini TVA genel merkezinde bulduğu ve kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan Mobius ve Hunter B-15 ile karşılaştığı birinci sezon finalindeki olayların ardından devam etmesi bekleniyor. Loki ayrıca kütüphanenin ortasında Zaman Bekçileri’nin heykeli yerine devasa bir Kalan Adam heykeli görür. Bu, Sylvie’nin, TVA’nın kontrol edemediği alternatif zaman çizelgelerine sahip bir çoklu evreni serbest bırakan He Who Remains’i öldürmesinden sonradır.

genel arsa Loki 2. sezon, tüm Marvel projelerinde olduğu gibi gizli tutuldu. Yeni sezonun ilk görüntüleri Eylül 2022’de D23 Expo’da gösterildi. Loki’nin 1. sezonun geri arama sahnesinde Mobius ile konuştuğunu gösteriyor, ancak bu kez zaman çizelgesi kesintiye uğradığı için Mobius kim olduğunu bilmiyor (per. Doğrudan). Loki, Mobius’a “kötü adam” olmak istemediğini söyler ve Mobius, onun hakkında kimin bu şekilde düşündüğünü sorduğunda Loki, bazı önemli MCU karakterlerinin adlarını söyler. “Demir Adam. Kaptan Amerika. Hulk. Karadul. Şahin göz. Phil Coulson. Thanos. Nick Fury. Babam. Erkek kardeşim. Bayan Dakika. Sen, ”diyor Loki, görüntüde Mobius’a.

Filmin oyuncu kadrosundan bazıları Loki gelecek sezonla ilgili bazı ipuçları verdi. Michael Waldron daha önce söylemişti Son teslim tarihi, “Loki ile ilgilenecek yeni bir duygusal zeminimiz varmış gibi hissettim. İkinci sezona giden tek yol bu. Bunu kesinlikle bulduk. Bu, birinci sezondan farklı hissettiren ve beklentileri alt üst edeceğini umduğumuz hikayenin harika bir devamı.” Ayrıca Kang’ın dönüşüyle ​​dalga geçerek, “En başta şovu yaratırken, bana yapmaya değecek tek şey, bu karakterle anlatacak yeni bir hikaye bulabilmemizdir.”

Tom Hiddleston
Tom Hiddleston, Loki rolünde (Fotoğraf: Disney+)

Tom Hiddleston daha önce bir röportajda 2. sezon hakkında konuşmuştu. Toplam Film. “Ne söyleyebilirim? Beni heyecanlandırmaya ve zorlamaya devam ediyor. 1. sezonun sonunda hikaye bitmedi. Bence bu gerçekten açık, ”dedi İngiliz aktör. “Loki neredeyse daha dengesiz ve hiç olmadığı kadar çalkantılı, tutkulu ve kaotik. Ve belki bazılarının çözülmesi gerekiyor. Açılacak şeyler var.”

Gugu Mbatha-Raw, karakteri Ravonna Renslayer için nelerin geleceğiyle de dalga geçti. “Çok fazla potansiyel varmış gibi hissediyorum, özellikle de Renslayer gibi zamanla uğraşıyorsan, anlıyor musun?” o söyledi Dijital Casus 2. sezon çekimleri başlamadan önce. “Açık fikirli biriyim. Bir sonraki bölüme açığım. Göreceğiz. Elbette (bir filme) açık olurdum. Bu noktada her şeyin nereye gittiğini bilmiyorum, ama göreceğiz.”

Loki hayranlar, 2. sezondaki en az bir bölümün 1970’lerde geçeceğini tahmin ettiler. çünkü vardı sızan fotoğrafları ayarla Loki ve Ajan Mobius 70’ler ortamında smokin giymiş. Zaman yolculuğu ve çoklu evren, gelecek sezonda kesinlikle önemli bir faktör olmaya devam edecek. HollywoodYaşamı sizi güncellemeye devam edecek Loki 2. sezon burada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/loki-season-2-4831614/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir