Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Bilinmesi Gereken Daha Fazlası – Hollywood Life


Ginny ve Gürcistan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix

  • Ginny ve Gürcistan 3. ve 4. sezon için yenilendi.
  • Duyuru 17 Mayıs’ta yapıldı.
  • için bir çıkış tarihi Ginny ve Gürcistan 3. sezon açıklanmadı.

Ginny ve Gürcistan Netflix’in çıkış yapan hitlerinden biri haline geldi ve 2. sezon müthiş bir uçurumla sona erdi. Neyse ki, Georgia’nın tutuklanmasından sonra ne olacağına dair cevaplar alacağız çünkü Ginny ve Gürcistan 3. sezon için geri dönüyor! Netflix, heyecan verici duyuruyu 17 Mayıs’ta yayın hizmetinin Upfronts sunumu sırasında yaptı.

Ama hepsi bu değil. Gösteri ayrıca bir dördüncü sezon da. Şimdilik, dikkatimizi her şeye odaklayacağız. Gng 3. sezon HollywoodYaşamı Oradaki tüm Şeftaliler için en son güncellemeleri topladı.

Ginny ve Gürcistan 3. Sezon Yayın Tarihi

Ginny ve Gürcistan 3. sezonun Mayıs 2023 itibarıyla bir çıkış tarihi yok. Şovun üçüncü sezonunun çekimlerine başlamadı. Devam eden yazar grevi göz önüne alındığında, dizinin ne zaman üretime geçeceğini daraltmak zor. 2024 çıkış tarihi en erken Ginny ve Gürcistan 3. sezon düşecek ama 2025 olabilir.

Ne zaman olduğu farketmez Ginny ve Gürcistan 3. sezon yayınlanırsa, Netflix listelerine hakim olacak. Şovun ikinci sezonu geride kaldı Çarşamba 5 Ocak’taki çıkışının ardından 180,47 milyon saat izlenen Netflix En İyi 10 İngiliz TV Listesi’nde 1 numara oldu. 2. sezonun açılış rakamları yendi Emily Paris’te 3. sezon, İzleyiciVe Kobra Kai göre 5. sezon Çeşitlilik.

Antonia Gentry
Ginny ve Georgia rolünde Antonia Gentry ve Brianne Howey. (Netflix)

Ginny ve Gürcistan 3. Sezon Oyuncular

Yenileme haberi şerefine, Ginny ve Gürcistan oyuncular özel yayınladı Instagram videosu hayranları için. Ana oyuncu kadrosunun tamamı videoya katıldı, bu da muhtemelen hepsinin 3. sezon için geri dönecekleri anlamına geliyor. Brianne Howey Gürcistan Miller olarak, Antonia Gentry Ginny Miller olarak, Felix Yeşilbaş Marcus Baker olarak, Sara Cam Max Baker olarak, raymond siyah Joe olarak, Scott Porter Belediye Başkanı Paul olarak, Jennifer Robertson Ellen Baker olarak, Katie Douglas Abby olarak ve chelsea clark Norah olarak.

3. ve 4. sezon! Bir sürü dram, bir sürü aşk üçgeni, ben buna hazırım,’ diye dalga geçti Raymond. Scott, “Belediye Başkanı Paul’ün düğününün ani sonunun ardından nasıl toparlanacağını merak ediyorum” diye ekledi. Brianne, “Acaba Georgia bu sinir bozucu cinayet suçlamalarını yenecek mi acaba…” diye alay etti.

Kamera ARKASI, Sarah Glinski yerine 3. sezonun showrunner’ı olacak Debra J. Balıkçı. Ginny ve Gürcistan 2. sezon, Debra ve yaratıcısı tarafından baş yapımcıydı Sarah Lampert. Netflix çifte yenilemeyi duyurduktan sonra, Sarah bir fotoğraf gönderdi üzerinde “3 & 4” yazılı siyah bir arka plan Ginny ve Gürcistan Yönettiği Instagram sayfası. Paylaşımına “Hayranlar sayesinde oldu” notunu düştü.

Ne olacak Ginny ve Gürcistan 3. Sezon Hakkında mı?

Ginny ve Gürcistan 2. sezon, Georgia’nın düğün resepsiyonu sırasında tutuklanmasıyla sona erdi. Paul ile bir peri masalı düğünde evlendi, ancak Tom Fuller’ı öldürmekten tutuklandıktan sonra kelepçeli olarak götürüldü. Georgia cinayete yabancı değil ama Georgia sadece Cynthia’nın komadaki Tom’u merhametinden dolayı öldürdü.

Gürcistan
Georgia 2. sezonun sonunda tutuklanıyor. (Netflix)

Sorumlu yapımcı ve yazar, “3. sezonun başarısında çok daha fazla iniş çıkışlar yaşayacağız. Çok kasvetli görünmesini istiyoruz ve bence gerçekten harika bir iş çıkardık.” Debra J. Balıkçı söylenmiş HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. “1. sezonun sonunu, Ginny ve Austin’in Marcus’un motosikletiyle uzaklaşırken, sinematik olarak Georgia’nın bir polis arabasından kaçırıldığı ve Austin’in onu kovaladığı 2. sezonun sonunu yansıtmak istedik. Vurulma biçimleri çok güzel.”

Yaratıcı/EP Sarah Lampert ayrıca ortaya çıktı İNSANLAR hayranlar Cynthia’nın Georgia’nın 3. sezonda tutuklanmasına tepkisini görecekler. “Cynthia’nın Georgia’nın tutuklanmasına tepkisini 2. sezonda ekrana yansıtmadık çünkü bunun izleyicilerin gerçekten görmek isteyeceği bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu, üçüncü sezon için bekleyip görmemiz gereken bir şey” dedi.

2. sezonda, Ginny ve Marcus yeniden bir araya geldi – bu sefer gerçekten. Sezonun sonuna doğru çift ayrıldı. Marcus, depresyonunun üstesinden gelmeye odaklanmak için Ginny’den ayrıldı, ancak onlar yakın olmaya devam ediyor. “Ginny’ye karşı nazik olduğu kadar kendisine karşı da nazik olmasını istiyorum,” dedi Felix. gömlek Ginny ve Marcus’un geleceği hakkında. Sarah ayrıca 3. sezonun herkes için “yeni engeller, yeni ilişkiler ve yeni zorluklar” içereceğini söyledi.

2. Sezon, özellikle Ginny ve Georgia’nın ilişkisi için zordu. Ginny, annesinin bir katil olduğunu öğrenmekle yüzleşmek için mücadele etti. Duygusal bir uzlaşmanın ardından Georgia tutuklanır. Ginny bir kez daha annesinin cinayet işlemesiyle yüzleşmek zorunda kalacak. Tekrar.

Marcus Ginny
2. sezonda Ginny ve Marcus. (Netflix)

Hayranlar, Georgia’nın Belediye Başkanı Paul ile olan ilişkisini seviyor, ancak bir grup hayran da Georgia ve Joe’nun oyunun sonu olduğuna inanıyor. Sarah, Georgia’nın Joe’ya karşı şu anki hislerine ağırlık verdi.

“Şu anda, Georgia’nın hayatında olduğu yer… Georgia, Paul’ü gerçekten seviyor ve Paul, Georgia’yı gerçekten seviyor. Sarah, Wellsbury’de her zaman istediği hayat bu, dedi. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. “Joe ile tanıştığı zaman, bir şeyler aradığı ve hep bunu düşündüğü bir zamandı. Onu gerçekten Wellsbury’ye getirdi. Joe şu anda olduğu yerde… Georgia onu diri diri yerdi. Cynthia’nın bunu söylediğini duyduk ve bu o anda doğruydu. Ama o geri dönüşte genç Joe’yu göstermiş olarak, Joe ve Georgia’nın birbirine insanların düşündüğünden daha fazla benzediğini söyleyeceğim ve bunu göstermek istedik. Yani gelecekte işler değişirse, muhtemelen insanların bildiğinden daha çok birbirlerine uygun hale gelecekler.”

Olacak mı Ginny ve Gürcistan 4. Sezon?

Evet, olacak Ginny ve Gürcistan 4. sezon. Netflix, dizinin başarısının gerçek bir kanıtı olarak, Upfronts sunumları sırasında hit dizinin iki sezon daha yenilendiğini ortaya çıkardı. Çözülmemiş uçurumlar için endişelenmenize gerek yok!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ginny-and-georgia-season-3-5105171/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir