Çıkış Tarihi, İlk Fragman ve Daha Fazla Detay – Hollywood Life


Nick Fury hayatının savaşıyla karşı karşıya. Marvel’in Gizli İstilası. Marvel Studios, ilk resmi fragmanını yayınladı. Gizli İstila 10 Eylül’de D23 Expo’da ve gerilim dolu. Emilia Clarke dizide çok önemli bir rol oynayacak, dizideki rolü sona erdiğinden beri Game of Thrones.

Marvel Sinematik Evreni, bu ikonik çizgi roman hikayesini 2023’te Disney Plus’ta hayata geçiriyor. Gizli İstila MCU’dan altı bölüm ve özellik karakterlerinden oluşacak, yakında çıkacak bir mini dizidir. Samuel L.JacksonNick Fury. Televizyon dizisi, yıllardır Dünya’ya sızan şekil değiştiren Skrull’ların bir fraksiyonunu sergileyen 2008-2009 çizgi roman geçiş etkinliğine dayanıyor.

Samuel L.Jackson
Samuel L. Jackson, ‘Gizli İstila’ fragmanında. (Marvel Stüdyoları)

Ana öncül ve bu fragman bir yana, Marvel/Disney, ne beklediği konusunda oldukça ketum davranıyor. Gizli İstila. Aşağıda, HollywoodYaşam şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi topladı Gizli İstilabeklenen çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve arsa ayrıntıları dahil.

Fragmanlar Neleri Anlatıyor?

İlk fragman Maria Hill’in Nick Fury’ye “Yıllardır Dünya’dan kaçıyorsunuz. Daha önce birçok kez yardımını aradım ve bu aramaların doğrudan sesli mesaja yönlendirilmesine izin vermekten oldukça memnun kaldın.” “Evet, şey, bu farklı” diye yanıtlıyor.

Fury sorular sormaya başlar. Rhodes’a güvenlik detayları hakkında ne kadar şey bildiğini sorar. Fury’nin şüpheleri var. Büyük olanlar. Ben Mendelsohn’un Talos, Fury’ye “Şimdi çok dikkatli olmalıyız” diyor. Olivia Colman’ın karakter bir gizem olmaya devam ediyor, ancak Fury’ye “Önümüzde uzanan bu dövüş için uygun değilsin” diyor.

Fragman ayrıca ilk görüntüleri de ortaya koyuyor Kingsley Ben Adir ve Emilia Clarke’ın karakterler. Emilia, “Bu sadece başlangıç,” diyor. Fury bu “savaş”ı tek başına üstlenmek istiyor. “Onlarla gerçekten istedikleri arasında duran son kişi benim” diye itiraf ediyor. Bu teaser fragmanı Temmuz 2022’de 2022 San Diego Comic-Con’da gösterildi, ancak halka açıklanmadı.

Dizi Neye Dayanıyor?

Yazardan ilham alıyor Brian Michael Bendis‘ Haziran 2008’den Ocak 2009’a kadar süren sekiz sayı çizgi roman serisini vurdu. Çizgi roman serisi Yeni Yenilmezler, Kudretli Yenilmezler, Genç Yenilmezler ve Skrull’ların kendilerini yıllardır Dünya’da başarıyla gizlediklerini öğrenen diğer kahramanları araştırdı. Spider-Woman, Skrull olarak ortaya çıkan ilk süper kahramandı. Sonunda, Demir Adam, Kaptan Amerika ve Örümcek Adam gibi bir grup kahraman (ve hatta bazı kötüler) Skrull’ları durdurmak için birleşti. Ayrıca Skrull’lar tarafından değiştirilen insanları da kurtarabildiler. TV şovunun konusunun Marvel Comics’e ne kadar benzeyeceği belli değil.

Nick Fury
Samuel L. Jackson – Nick Fury (Fotoğraf: Everett Collection)

Dizi Ne Konusunda Olacak?

Marvel/Disney, filmin konusu hakkında fazla bir şey söylemedi. Gizli İstila. Şovun Aralık 2020’de resmi olarak duyurulduğunda ortaya çıkan resmi parakete, dizinin “Dünyanın her yönüne sızmış bir Skrull mezhebini takip ettiğini” söylüyor. Ertesi ay, Kevin Feige gösteriyi kısaca tartıştı. bir röportajda.

“Yani, biz işin siyasi paranoya yönü ile ilgileniyoruz. Gizli İstila ve yıldızları gerçekten Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn ile sergilemek, herhangi bir dizide olmasını isteyeceğiniz iki harika aktör ve bunun için onlara sahip olduğumuz için çok şanslıyız” dedi. “Bunun birincil odak noktası bu ve tabii ki başka şeylerle ve Skrull’larla daha önce görmediğiniz şekillerde bağlanacak, ama evet, her şey her şey olabilir. Bilge Sözler. Ama bunu bir seri olarak yapmak istedik çünkü daha önce yaptığımızdan farklı bir şey yapmamızı sağlayacaktı.”

Gizli İstila
Gizli İstila (Fotoğraf: Disney+)

İlk görüntü nın-nin Gizli İstila Disney+ Günü’nde (12 Kasım) Marvel tarafından paylaşıldı. Nick Fury’nin yanı sıra çizgi roman dizisinde Örümcek Kadın kılığına giren Kraliçe Veranke’yi de gösterdi. Marvel ayrıca resmi logosunu da açıkladı. Gizli İstila Disney+ Günü’nde.

Ne zaman görmeyi bekleyebiliriz Gizli İstila?

San Diego Comic-Con’da Marvel bunu doğruladı Gizli İstila MCU’nun Beşinci Aşamasının bir parçası olarak 2023 Baharında çıkıyor. Dizinin başlangıçta 2022’de çıkması planlanıyordu ancak ertelendi. MCU yayın zaman çizelgesinde, Gizli İstila takip edecek Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania 17 Şubat 2023’te çıkıyor. Bundan sonraki MCU projesi Gizli İstila dır-dir Galaksinin Koruyucuları Vol. 35 Mayıs 2023’te piyasaya sürülecek. Aşama 5’in geri kalanı şunlardan oluşuyor: Eko, 2. Sezon, Demir kalp, Agatha: Kaos Meclisive Daredevil: Yeniden DoğduDisney+’da yayınlanacak tüm TV şovları ve harikalar, Bıçak ağzı, Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni, ve yıldırımlartüm tiyatro filmleri.

Cobie Smolders
Cobie Smolders – Maria Hill (Fotoğraf: Everett)

Nereden İzleyebilirim Gizli İstila?

Gizli İstila yalnızca Disney+ üzerinden yayınlanabilecek. Tüm televizyon şovları da dahil olmak üzere Marvel’in tüm projelerinin yaşadığı yer burasıdır. WandaVision, Şahin ve Kış Askeri, Loki, Farzedelim…?ve Şahin göz hepsi 2021’de Disney+’ta çıktı. Ay Şövalyesi, Bayan Marvelve She-Hulk tüm 2022 sürümleri vardı.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Gizli İstila 11 Marvel filminde rol almış Nick Fury (Samuel L. Jackson) oynayacak. Ben Mendelsohn Fury’nin müttefiki olan bir Skrull tarikatının lideri Talos olarak oynayacak. Talos ilk kez ortaya çıktı Kaptan MarvelSkrull ile birlikte mülteciydi ve Kree ordusundan kaçıyordu. Kredi sonrası için Örümcek Adam: Evden Uzakta, Talos’un bir Skrull uzay gemisine komuta eden Fury kılığına girdiği ortaya çıkar. Eski SHIELD ajanı Maria Hill (Cobie Smolders) ve James Rhodes/War Machine (Don Cheadle) dizide de görünecek. Everett K. Ross (Martin Freeman) beri ilk kez görünüyor Kaptan Amerika: İç Savaş ve Siyah Panter. O da önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda.

Bazı yeni oyuncular da imza attı Gizli İstila. Onlar içerir Game of Thrones yıldız Emilia Clarke, Taç yıldız Olivia Colman, Killian Scott, Christopher McDonaldve Carmen Ejogogöre Hollywood Muhabiri. Fury’nin eski bir müttefiki olan Olivia’nın eksi karakterleri hakkında hala resmi bir ayrıntı yok. Kingilizce Ben-Adir baş kötü adamı oynayacağı doğrulandı. Dermot Mulroney Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Ritson olarak görünmesi bekleniyor.

Emili oyuncu kadrosunu onayladı bir röportajda ile birlikte Jimmy Fallon Temmuz 2021’de. “Zaten korkuyorum” dedi. “Marvel’den ilk konuştuğum kişiler güvenlik ekipleriydi ve evimin dışında bir adam olduğuna ikna oldum. Orada uzun zamandır park halinde bir araba var ve yemin ederim ki, o gizli görevde.”

Perde Arkasındaki Ekip Kim?

Kyle Bradstreet yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı Gizli İstila. Bu Marvel için ilk projesi. Ek yönetici yapımcılar arasında Marvel Studios Başkanı yer alıyor Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonsove Jonathan Schwartz. Altı bölüm tarafından yönetilecek Thomas Bezucha ve Ali Selim. Yönetmenlik yapmak için aralarındaki bölümleri paylaşacaklar. Çekimler Gizli İstila resmen 1 Eylül 2021’de İngiltere’de başladı ve 2022 Nisan’ının sonlarında tamamlandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/secret-invasion-4611823/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir