Ciara, Vanity Fair Oscar Partisi Kıyafetine Yönelik Eleştirilere Yanıt Verdi – Hollywood Life


Ciara


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CraSH/imageSPACE/Shutterstock

Ciara37, parti sonrası Oscar’larından nefret edenlere alkışladı kıyafet 15 Mart’ta bir TikTok videosunda. video, “Like a Boy” şarkıcısı, Vanity Fair Oscar Partisi’nde giydiği şeffaf örgü elbiseyle ilgili eleştirilerle dalga geçerken vücuduna tamamen beyaz bir çarşaf örtmüştü. TikTok için Ciara, çarşafın içinde kameraya doğru yürürken siyah güneş gözlüklerini de salladı ve fotoğrafçılar süperstarın adını seslenerek ses kaydı yaptı.

@ciara

Seçici öfke 😭

♬ orijinal ses – Devon Guzzie

Ciara videonun başlığını “POV: Gelecek Yıl Vanity Fair’e Nasıl Gidiyorum?” Videoya, nefret edenlerden bazılarının Oscar sonrası parti elbisesi hakkında nasıl hissettiğine açıkça atıfta bulunarak “Seçici öfke 😭” başlığını attı. Yine de, alkış videosunda nasıl gülümsediği ve poz verdiğine bağlı olarak, eleştiriden rahatsız görünmüyordu. Rahatsız bir kraliçeyi seviyoruz!

Ciara, Vanity Fair etkinliğinde ne kadar inanılmaz göründüğü düşünülürse, nefret edenlerin ne dediği konusunda endişelenmemeli. Dekolteli seksi şeffaf örgü elbisesinin altında siyah iç çamaşırından başka bir şey giymeden ortaya çıktı. Ciara, Akademi Ödüllerini izleyen 12 Mart etkinliğinde neredeyse çıplak kıyafeti içinde dumanı tüten vücudunu modelledi.

Ciara
Ciara, 12 Mart’ta düzenlenen 2023 Vanity Fair Oscar Partisi’nde (Fotoğraf: CraSH/imageSPACE/Shutterstock)

Ciara’nın Vanity Fair Party görünümünde ayrıca kadife eldivenler, siyah topuklu ayakkabılar ve gümüş küpeler vardı. Yakışıklı kocasıyla fotoğraf çektirirken koyu esmer saçlarını şık bir bob yaptı. Russel Wilson34. Russell’ın görünümü, siyah düğmeli bir gömlek ve uyumlu pantolon üzerine giydiği siyah bir ceketi içeriyordu.

Ciara, geçen yılki Vanity Fair Oscar Partisi’nde kıyafetine o kadar büyük tepki görmemişti. 2022 görünümünde, göğsünde ve göbeğinde şık kesikler bulunan parlak, merlot renkli bir takım vardı. Saçını geriye doğru taradı ve gözlerine uyumlu bir metalik gölgeyle oynadı. Kıyafet seçimlerinde de kendine sadık kalan Ciara, ne giyerse giysin kusursuz görünüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/ciara-claps-back-vanity-fair-oscar-party-outfit-sheet-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir