Ciara & Russell Wilson 2022’de Oscar Sonrası Partide: Fotoğraflar – Hollywood Life


Çiftin kırmızı halı görünümü ardından geldi büyük döküm haberleri yakında çıkacak olan dizinin kadrosuna katılan Ciara için Mor renk film müzikali. “Bu güzel topluluğun ve tarihi filmin bir parçası olmaktan onur duydum, Mor renkCiara tweet attı duyurunun ardından. “Gerçekten minnettarım.”

Ciara, Russell Wilson
Ciara’nın kocası Russell Wilson, etkinlikte onunla birlikteydi. (David Fisher/Shutterstock)

Celie’nin küçük kız kardeşi olan Nettie karakterinin yetişkin versiyonunu oynayacak. Halle Bailey Pulitzer ödüllü Alice Walker kitabının sayfalarından alınan karakterin genç versiyonunu oynayacak. Ciara ve Halle şarkıcıyı destekleyecek Fantazi BarrinoBroadway rolünü başrol olarak yeniden canlandıracak. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu da yer alacak Taraji P. Henson, Colman Domingo, Danielle Brooks, Corey Hawkins, Louis Gossett Jr.., David Alan Grier, ve ONA.

Muhtemelen bugüne kadarki daha yüksek profilli rolü olsa da, Ciara oyunculuk amatörü değil. Daha önce 2006’da rol almıştı. sahip olduğun her şey ve 2010’lar Anne, Şarkı Söylemek İstiyorum! Ayrıca 2012’de That’s My Boy’da başrolde oynadı. Adam Sandler, ve popüler BET serisinde tekrar eden bir rolü vardı, Oyun.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/ciara-oscars-after-party-2022-cutout-dress-russell-wilson-photos/

Yorum yapın