Chuck Todd, NBC’nin Meet the Press programından ayrılıyor


NBC’ler için bir devrin sonu. Basınla tanışmak.

Chuck Todd sekiz yılı aşkın bir süredir sunucu ve moderatör olarak görev yaptıktan sonra sabah haber programından ayrılmaya hazır olduğunu duyurdu. NBC Haberleri’ Kristen Welker rolünü üstlenecek Basınla tanışmak eylülde.

“Bugün benim son gösterim olmasa da, buradaki son yazım olacak. Basınla tanışmak,” dedi Todd, 4 Haziran’daki programda. “Neredeyse on yıl süren inanılmaz bir koşu oldu. Bu ekibin ve benim siyasi direktör olarak geçirdiğim zamanı da içeren son on yılda, açıkçası son 15 yılda inşa ettiğimiz şeyden gerçekten gurur duyuyorum. Amerika’yı Washington’a açıklamaya ve Washington’u Amerika’ya açıklamaya yardımcı olan bu işi çok sevdim.”

Todd devam etti, “Burası da dahil olmak üzere bu medya kuruluşlarından herhangi birinin hayatta kalmasının anahtarı Basınla tanışmak, liderlerin karşılamalarını fazla uzatmamaları içindir. Biraz fazla kalmaktansa biraz erken ayrılmayı tercih ederim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376310/chuck-todd-is-leaving-nbc-s-lessigreatermeet-the-presslessigreater-and-kristen-welker-will-become-the-new-host?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir