Chuck Lorre İki Buçuk Adam Yıllarca İzleyemedi


Sheen 177 bölümde göründü. İki ve yarım adamlar 2003’ten 2011’e ortak yıldızlarla birlikte Jon Cryer, Angus T. Jones, hollanda taylor ve Conchata Ferrell. Aslında Lorre, oyuncu kadrosu arasındaki benzersiz sinerjinin onu geri çekmesine yardımcı olduğunu söyledi.

“Onunla Jon, Angus ve Holland Taylor arasındaki kimya,” dedi Lorre, “ve aman tanrım, vefat eden Conchata Ferrell. Güzel bir oyuncu kadrosuydu.”

Sheen’in karakteri diziden öldürüldükten sonra, Ashton Kutcher 2011’den 2015’e kadar son dört sezonda onun yerine geçti. Kutcher, Sheen’in karakterinin ölümünden sonra sahibi olduğu evi satın alan milyarder Walden Schmidt’i canlandırdı.

2013’te Sheen, Lorre ile arasını düzeltmeye çalıştı ve tweet attı: “Hey Chuck. Senin ve seninkini düzelttikten sonra duyman gereken bir fikrim var. Bunu şahsen yapacağım. xox c”

İkisinin daha önce tanışıp tanışmadıkları belli değil, ama şimdi Lorre yeniden şovun tekrarlarını izlediğine göre, büyük bir hit haline geldiler, belki de geçmişler sonunda geçmiş olabilir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333744/why-chuck-lorre-couldn-t-watch-two-and-a-half-men-for-a-couple-of-years?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel