Christy Carlson Romano Kim’in Olası Karakterine Nasıl İlham Verdi?


İşte mesele: Christy Carlson Romano Kim Olası’nın hayatı üzerinde büyük bir etkisi oldu.

Herkesin en sevdiği Disney Channel çizgi filminin yayınlanmasından bu yana resmen 20 yıl geçti, Kim Mümkün. (Ve evet, biz de eski hissediyoruz.) Şovun dönüm noktası onuruna, E! Haber, film boyunca suçla savaşan itibari karakter olarak rol alan Christy ile oturdu. Bob Okullu ve Mark McCorkle-2002 ile 2007 arasında beş yıllık seriyi yarattı ve Kim’in birçok özelliğine nasıl ilham verdiğini tartıştı.

Christy, “Bob ve Mark, Kim’i seslendirirken birkaç kez benden ilham aldılar ve onu gerçek bir genç kız olarak geliştirdiler” dedi. “Bakış açımı anlamaya çalışmakta gerçekten iyiydiler.”

Devam etti, “Bir keresinde bana ‘Nereden, nereden alışveriş yapıyorsun? En sevdiğin nerede?’ diye sormuşlardı. ve o zamanlar Club Monaco’ydu ve böylece onu Club Banana’da çalıştırmaya karar verdiler.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333696/how-kim-possible-s-christy-carlson-romano-inspired-her-character-s-most-famous-line?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel