Christopher Meloni, ‘Çıplak Egzersiz Yapmayı’ Sevdiğini İtiraf Etti – Hollywood Life


Christopher Meloni


Galeriyi görüntüle

Christopher Meloni güzel bir vücudu olduğunu biliyor ve bunu sergilemekten korkmuyor! 61 yaşındaki oyuncu, 17 Mayıs’ta evindeki spor salonunda çıplak egzersiz yaptığını ve yoldan geçen birini kazayla çakmamak için hiçbir önlem almadığını açıkladı. “Çıplak çalışıyorum. Burası benim spor salonum,” diye açıkladı İnsanlar New York’taki 2022 NBCUniversal Upfronts’ta. “Ve ben pencereyi karartmam. Ve ben buna razıyım,” diye ekledi. Karısını itiraf etti Sherman Williamsyine de alışkanlıktan pek memnun değil.

Diğer spor salonu müdavimlerinin alışkanlıklarına dayanamadığı için tekrarlarını özel bir spor salonunda veya kendi spor salonunda yapmayı tercih ettiğini söylemeye devam etti. “İnsanlar ağırlıkları kaldırmıyor ve ben OKB’yim” diye açıkladı. “Ben gibiyim, ne kadar zor [to put them away]” Ocak ayında onunla spor salonunda paylaştığı aşağıdaki fotoğrafın kanıtladığı gibi, daha önce yapmış olmasına rağmen, karısıyla çalışmak yerine yalnız çalışmayı tercih ettiğini bile söyledi.

Bu, Chris’in vücudu hakkında ilk konuşması değil. bu Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar BirimiNisan 2021’de bir hayran onun film çekerken fotoğrafını çektikten sonra arkası ilgi odağındaydı. Yasa ve Düzen New York’ta. Fotoğraf, Chris’i bagajda epeyce ıvır zıvır varmış gibi gösterdi. “@Chris_Meloni neden bu kadar çok pastan olduğunu açıklamak ister misin???” fotoğrafı görüntüledikten sonra bir kullanıcı sorguladı. Hayranların zevkine göre Chris, “Tabii – büyük doğum günü (60), büyük çocuk (200 lbs), büyük pasta” yazarak yanıtladı.

Birkaç ay sonra, dikkatleri mizahla yansıttı. “Bir Venüs sinek kapanı gibi kıçımın yanağıyla sinekleri yakalarım,” diye şaka yaptı. Erkek Sağlığı kapak röportajı sırasında. Arkası için büyüyen sosyal medya hayran kulübü hakkında yorum yaparken, “zaddy” olarak etiketlenmekten gurur duyduğunu söyledi. Ayrıca, ilk başta terimin ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikri olmadığını da itiraf etti. “Sadece tatlı bir şey olduğunu düşündüm,” diye açıkladı. “Bundan ne kadar zevk almama izin var?” daha sonra sorguladı.

İki çocuk babası, 60 yaşına girmenin hayata bakışını nasıl etkilediğini de ortaya koydu. “Daha büyük şeyler var, daha önemli şeyler [than my career]. Bunun benim için ne kadar önemli olduğunu biliyorum ama hayata dair daha net bir görüşüm var” dedi. “Aşk hakkında biraz daha bilgim var. Gerçek acı hakkında biraz daha fazla şey biliyorum. Sevinci biliyorum. Daha iyi yönetim becerileri biliyorum. Hayatın içinden geçtikçe, şeyleri, deliklerinizi ve hediyelerinizi daha net bir şekilde anlıyorsunuz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/christopher-meloni-works-out-naked/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir