Christine Tran Ferguson’un Arkadaşları, Erkek Bebek Asher’ın Ölümüne Tepki Verdi


Christine, Asher’ın ölüm nedenini paylaşmadı. Ancak 3 Temmuz’da erkek bebeğinin hastanedeydi ve “tatlı Asher’imi kurtarmak” için dua istedi.

Asher’ın vefat haberini paylaşan bir Instagram grid gönderisinde Christine, kaybı “hayal edilemez bir kabus” olarak nitelendirdi.

“Bu neden bizim başımıza geliyor, neden Asher??” 20 Temmuz’da şöyle yazdı: “Seni kaybetmek, annem ve babamın katlanmak zorunda kaldıkları en zor deneyim. Sensiz her gün işkence oldu, bu acı dayanılmaz. Hala yeniden ortaya çıkacaksın gibi hissediyorum ama evimiz sensiz çok sessiz ve boş. Bir parçam seninle birlikte öldü. Kalbim çok kırıldı, sensiz bir hayatı nasıl yaşayacağıma dair hiçbir fikrim yok.”

Gönderinin yorumlar bölümünde, etkileyici melisa celestine ko– 21 aylık oğlunu da kaybeden Asher, Nisan ayında—Christine ile empati kurdu. “Bir çocuğu kaybetmenin acısı kesinlikle dayanılmaz ve benim yaptığımı başka bir ebeveynin yaşadığını görmek bana çok acı veriyor” diye yazdı. “Bu çok acımasız ve işleri daha iyi hale getirecek hiçbir kelime kesinlikle yok. Zaman bile.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380882/influencer-christine-tran-ferguson-s-friends-react-to-heartbreaking-death-of-her-baby-boy-asher?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir